Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

مشخصات بلاگ

The purpose of the review and the introduction of the world's best and most profitable sites.
These sites are monitored by our team every day. We are here to introduce monetized sites through digital currencies in the world

۲۵ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

يكشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۹، ۰۲:۰۵ ب.ظ

لگو خانه سازی بزرگ

​آجر خانه سازی کودکان یکی از اسباب بازی های کودکان است که علاوه بر سرگرم کردن آن ها تاثیر به سزایی در خلاقیت و شکوفا شدن استعدادهای آن ها دارد. احتمالا شما هم به یاد دارید زمانی که کودک بودید دوست داشتید خانه ای کوچک برای خودتان داشته باشید و با هر چیزی که به دست می آوردید این کار را انجام میدادید. امروزه با بیشتر شدن امکانات می توانید این خانه کوچک زیبا را برای کودکان خود به راحتی با آجرهای خانه سازی برآورده کنید.

https://toybaran.ir/product/%D8%A2%D8%AC%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۹ ، ۱۴:۰۵
milad gh
يكشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۴۹ ب.ظ

نخ جراحی

در عمل جراحی بخیه زدن به معنی دوختن بخشی از بافت بدنی است که توسط سرسوزن مخصوص و نخ جراحی انجام می شود. امروزه یکی از لوازمی که در تجهیزات پزشکی کاربرد زیادی دارد و در انواع مختلفی دسته بندی می شود، نخ جراحی است. ما در مقاله ی زیر به بررسی دسته بندی های مختلف نخ جراحی می پردازیم.

دسته بندی های مختلف نخ جراحی

نخ جراحی طبق ضخامت آن دسته بندی می شود. دسته بندی های مختلف نخ جراحی عبارتست از:

قابل جذب بودن و یا نبودن آن

مصنوعی و یا طبیعی بودن آن

مولتی فیلامنت

گفتنی است مهم ترین دسته بندی آن، قابل جذب بودن و یا نبودن آن است. 

انواع مختلف نخ های جراحی قابل جذب

نخ های جراحی قابل جذب انواع مختلفی دارد که عبارتست از:

کرومیک

کاتگوت

ماکسون و PDS

ویکریل و دگزان

انواع مختلف نخ های جراحی غیر قابل جذب

انواع مختلف نخ های جراحی غیر قابل جذب عبارتست از:

سیلک

نایلون

نخ های سیمی

نخ جراحی مولتی فیلامنت

نخ جراحی مولتی فیلامنت جزء نخ های چند رشته ای است که در میزان انعطاف متفاوت است. نخ تک رشته ای به نسبت چند رشته ای ها منعطف تر است و می توان آن ها را به راحتی گره زد. دقت نخ هایی که تک رشته ای هستند بیشتر بوده و ظرافت عمل نیز به وسیله ی آن ها بالاتر می رود.

پزشکان معمولا از نخ های جراحی تک رشته ای برای جراحی های اعصاب، چشم و قلب استفاده می کنند. نخ جراحی چندرشته ای به 2 نوع پیچیده و قیطان طبقه بندی می شود که نخ قیطان به لحاظ استفاده راحت تر است و گره هایی هم که با این نخ ها ایجاد می شود، پایدارتر و قطورتر است.

نخ های جراحی که از الیاف مصنوعی، الیاف طبیعی، کلاژن، الیاف فلزی و روده حیوانات تهیه می گردند، از ضعیف ترین آن ها که الیاف طبیعی هستند تا محکم ترین آن ها که الیاف فلزی هستند در موارد مختلفی از بافت های خارجی و داخلی بدن استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۹ ، ۱۳:۴۹
milad gh

در قانون جذب عشق قسمت اول، به مفهوم قانون جذب عشق چیست پرداختیم و نکات کلی را در مورد استفاده قانون جذب در روابط بیان کردیم. در قانون جذب عشق و مبحث روابط این مسئله مطرح میشود که ما خودمان، چقدر خودمان را دوست داریم؟

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله ای است که ممکن است تاکنون زیاد به آن فکر نکرده باشیم.

جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درون من است من همان را در بیرون خود میبینم. اگر من درون خودم فکر کنم جذاب نیستم، بیرون هم راه میروم یکی من را میبیند و میگوید شما جذاب نیستی!

اگر من فکر میکنم فردی شوخ طبع و بامزه هستم، در میان هر جمعی که قرار بگیرم هم یکی از جمع به من میگوید چقدر جذاب و بامزه هستی. هر چیزی که درون من هست من همان را بیرون می بینم.

من باید روی درون خودم کار کنم و از درون، خودم را دوست داشته باشم یعنی درون من این موضوع هست که من امیر شریفی دوست داشتنی هستم، من هر جا میرم نقل مجلس ام، همه من را دوست دارند و …

مهمترین مسئله در بحث روابط این هست که ما خودمان، خودمان را دوست داشته باشیم. پس به یاد داشته باشید قدم اول قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید.

برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران، اول باید معنای عشق نبخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!

تصور این‌که شما می‌دانید چه چیزی برای طرف مقابل بهرت است عشق بخشیدن نیست!

تصور این‌که حق با شماست و طرف مقابل اشتباه می‌کند عشق بخشیدن نیست!

بازخواست، ملامت، شکایت، غر زدن، یا ایراد گرفتن از طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!

این‌ها خلاف قانون راز جذب عشق است.

یکی از موضوعاتی که باعث می شود که ما در روابط مان شکست بخوریم، فکر کردن به روابط شکست خورده قبلی است.

این مسئله نیز بسیار جالب است که آن قدر به شکست خود فکر میکنیم که سناریویی مانند آن سناریو برایمان پیش می آید. مثلا با یک نفر وارد رابطه می شویم و قرار ازدواج میگذاریم اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج، طرف مقابل ما را ترک میکند. نفر دیگری نیز به همین صورت و نفر بعدی نیز همین طور و نفرات بعدی نیز همین ماجرا … یا شخص به ما خیانت می کند و یا شخص وسط رابطه، عاشق فرد دیگری میشود و ما را ترک میکند و … این اتفاقات مدام کپی پیست و تکرار می شوند.

اما سوال اینجاست که چرا این اتفاق ها رخ میدهند و این طوری میشود؟ پاسخ امیر شریفی به این سوال این است که وقتی این ماجرا اتفاق افتاد ترسیدید. شما این ترس را ادامه دادید. شما با فکر کردن به آن رابطه، ترس خود را ادامه دادید. احساس بد، اتفاقات بد به زندگی ما می آورند. احساس ترس نیز یکی از بدترین اتفاقات است که به زندگی شما آمده است.

منبع : https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/love/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۹ ، ۰۱:۳۹
milad gh
دوشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۹ ق.ظ

راز جذب ثروت

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

منبع: https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/secret-money-attraction/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۹ ، ۰۱:۲۹
milad gh
يكشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۶ ب.ظ

خشم شدید گل محمدی و مجیدی از یک داور معروف

اخراج یحیی گل‌محمدی به دست محمدرضا اکبریان، خاطره کارت قرمز او به فرهاد مجیدی را در اذهان زنده می‌کند؛ کارتی که با جنجال های زیادی همراه بود.

به گزارش ورزش سه، شب شیرین سرخ ها ناگهان با یک تصمیم از سوی محمدرضا اکبریان به شبی تلخ برای هواداران پرسپولیس و البته یحیی گل‌محمدی تبدیل شد. پس از این که در نزدیکی محوطه جریمه پرسپولیس، داور در سوت خود دمید و یک خطا برای صنعت نفت اعلام کرد، توپ قلت خورد و به کادرفنی خشمگین تیم میزبان رسید و سرمربی این تیم که از تصمیم داور ناراضی بود، به توپ ضربه زد تا با خشم متقابل اکبریان که در کارت قرمز خود را نمود می‌داد، مواجه شود.

منبع : http://news-sky.ir/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۹ ، ۲۲:۲۶
milad gh
يكشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۴۵ ق.ظ

تب سنج لیزری ایستاده رامونا

با توجه به اینکه این روزها همه جهان با ویروس همه گیر کرونا و قدرت انتشار سرسام آور آن در مقابله هستند، دیگر نمی توان از تب سنج و دما سنج های تماسی استفاده کرد.

تب سنج لیزری ایستاده رامونا این مشکل را حل کرده و با تکنولوژی پیشرفته خود محصولی مطمئن جهت تست تب در ادارات و مراکز درمانی و کلیه اماکن پرتردد خواهد بود.

دمای بدن انسان از جمله علائم اصلی حیات و همچنین زنگ خطری طبیعی در بدن بشمار می رود که درصورت بیمار شدن بدن و یا درگیر شدن ارگان های مختلف بدن با عاملی خارجی همچون ویروس ها و باکتری ها دچار تغییر می شود و با افزایش آن می توان دریافت که بدن در حال مبارزه با عاملی بیماری زاست.

معمولا برای سنجش میزان دمای بدن و تشخیص تب از دما سنج های ابتدایی که جیوه ای هستند استفاده می کنیم، اما به چند دلیل این محصولات دیگر نمی توانند عملکردی خوب برای انسان و بدن او داشته باشند:

  • به دلیل داشتن جیوه، در صورت شکستن در دهان خطر مسمومیت و مرگ را در پی دارد.
  • دماسنج جیوه ای معمولا به صورت دهانی استفاده می شود و یکبار مصرف نیست.
  • احتمال انتقال بیماری فرد مبتلا به دیگری. چون دماسنج در تماس با دست قرار می گیرد.

 

امروز دیگر دماسنج های جیوه ای استقبال گذشته را ندارند و حال با پیشرفت علم پزشکی تجهیزات بروزتر و کم ریسک تری مورد استفاده قرار می گیرند. از پرطرفدارترین دما سنج و تب سنج های جدید می توان به تب سنج دیجیتال اشاره کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۹ ، ۰۱:۴۵
milad gh
شنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ

خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست

استفاده مایع و محلول ضدعفونی کننده دست این روزها به یک دغدغه تبدیل شده است. در بسیاری از مکان های عمومی یک بطری حاوی محلول گذاشته شده تا مراجعین از آن استفاده کنند. اما آیا دست هایی که با بطری تماس دارند، باعث آلودگی بدنه بطری نمی شوند؟ بدون شک وجود دست های آلوده ممکن است حتی ظرف محلول ضدعفونی کننده را هم آلوده کند.

 

با این حساب بهترین کار استفاده از یک دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست است. به طوری که مراجعین دست های خود را در قسمت خروجی محلول ببرند. سپس به صورت اتوماتیک و کاملا به اندازه محلول ضد عفونی کننده دست را بر روی دستان خود دریافت کنند.

کاربرد دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست راپیس در مکان های عمومی

این دستگاه ضدعفونی کننده دست Rapis می تواند بدون تماس با دستان کاربران، محلول ضدعفونی کننده را بر روی دستان آنها بپاشد. دستگاه دارای یک مخزن برای نگهداری محلول ضدعفونی کننده است. بر روی مخزن یک نمایشگر برای مشاهده میزان محلول به چشم می خورد. به محض اتمام محلول می توانید مجددا آن را پر کنید.

این دستگاه قابل استفاده برای مکان های عمومی از جمله کلینیک ها، بیمارستان، بانک ها، مراکز آموزشی و سایر ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی است. هر مرکزی که در طی روز با جمع زیادی از افراد و مراجعین سر و کار دارد، بدون شک نیازمند چنین دستگاهی است.

 

منبع :  https://sedanmed.ir/product/rapis-hand-sanitizer-machine/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ آذر ۹۹ ، ۰۲:۱۹
milad gh
پنجشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۱۹ ق.ظ

ماسک سه لایه راما ( Rama )

ماسک های سه لایه یکبار مصرف این روزها نسبت به ماسک های بادوام کاربرد بیشتری دارند. نیازی به توضیح بیشتر نیست؛ همین که می دانید ماسک های یک بار مصرف کاربرد آسان تری دارند، کافیست.

چرا که ماسک سه لایه یک بار مصرف را می توانید بلافاصله بعد از هر بار استفاده تعویض کنید. بنابراین خیالتان از بابت بهداشتی بودن ماسک آسوده است. یکی از ماسک های یکبار مصرف، ماسک سه لایه جراحی راما ( RAMA ) نام دارد.

 

 این ماسک از سه لایه تشکیل شده است:

1.                               یک لایه اسپان باند در قسمت درونی ماسک

2.                               یک لایه ملت بلون در وسط

3.                               یک لایه اسپان باند در بیرون ماسک

ماسک سه لایه راما قدرت فوق العاده ای در فیلتر کردن هوای ورودی به مجاری تنفسی دارد. شما حتی اگر در معرض آلودگی و میکروب های بیماری زا هم قرار بگیرید، با وجود استفاده از این ماسک، سلامت شما حفظ می شود.

ماسک راما تا ۹۵% در برابر میکروارگانیسم های تا سایز ۰.۳ میکرون نفوذناپذیر می باشد

 

نکته مهم در استفاده از ماسک سه لایه راما

در زمان استفاده از ماسک لایه راما، باید لبه های ماسک به طور کامل صورت را پوشش دهد. هوای ورودی به مجاری تنفسی و هوایی که از دهان و بینی خارج می شود، باید از لابه لای لایه های ماسک عبور کند. قسمت بالای ماسک را روی بینی فیکس کنید و سایر قسمت های ماسک را هم روی صورت قرار دهید.

توجه داشته باشید این ماسک یک بار مصرف را بعد از ۸-۹ ساعت استفاده، تعویض کنید.

ماسک سه لایه راما به این دلیل که در صورت های مختلف خیلی خوب فیکس شود نیم سانت کوچکتر از ماسک های معمول است.

 

ماسک راما با لایه ملت بلون

ویژگی های ماسک سه لایه جراحی راما

·                                 بسته بندی ۲۰ عددی

·                                 دارای لایه میانی ملت بلون خالص

·                                 دارای فیکساتور بینی

·                                 دارای کش های با اندازه و کیفیت مناسب

·                                 فول پرس اولتراسونیک

·                                 دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی به شماره ۵۴۰۸۳۵۷۶

·                                 دارای کد IRC از سازمان غذا و دارو به شماره ۸۹۸۱۶۵۷۸۶۳۸۶۸۳۰۵

آیا ماسک راما دارای ملت بلون است ؟

بله ماسک راما دارای یکی از ضخیم تریم و با کیفیت ترین ملت بلون های تولید داخل کشور است

ماسک راما دارای فیسکاتور بینی می باشد ؟

بله. کارخانه راما در جدیدترین ماسک های تولیدی خود از بهترین فیکساتورها بهره برده است.

آیا این ماسک صورت را کامل می پوشاند ؟

این که یک ماسک صورت هر فردی را کامل بپوشاند بستگی به بزرگی یا کوچکی و گردی یا خالی بودن صورت هر فرد است. در نظر داشته باشید که تمامی ماسک ها در طول و عرض یکسانی تولید می شوند.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آذر ۹۹ ، ۰۱:۱۹
milad gh
يكشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۹، ۰۳:۲۰ ب.ظ

دستگاه ضبط صدا

دستگاه ضبط صدامخفی دارای باطری داخلی از نوع لیتیومی قابل شارژ است

باطری مینی توشیبا  از طریق کامپیوتر لپ تاپ و همچنین  سایر دستتگاههای که پورت USB دارند قابل شارژ است

دستگاه ضبط صدا مخفیمینی توشیبا مدل اپدیت شده و جدید فلش ضبط صدا توشیبا است . طراحی دستگاه ضبط صدا  توشیبا به کلی دگرگون شده است

در مدل قدیمی دستگاه ضبط صدا توشیبا اندازه دستگاه بزرگتر (  دو بند انگشت  تقریبا به اندازه یک فلش مموری معمولی ) بود

 اما دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا جدید دقیقا نصف این اندازه است ( یک بند انگشت )

 

دستگاه ضبط صدا مخفی مدل قدیمی توشیبا با اینکه اندازه بزرگتری داشت اما  از باطری های معمولی لیتیومی استفاده شده بود  که با هر بار شارژ  دستگاه 16 ساعت صدا را ضبط میکرد

اما در مدل جدید دستگاه ضبط صدا  از باطری های لییتومی جدیدی استفاده شده است با اینکه اندازه این باطری ها کوچکتر است اما با هر بار شارژ میتواند 20 ساعت صدا را ضبط  و ذخیره نماید

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۹ ، ۱۵:۲۰
milad gh
يكشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۰۰ ق.ظ

هدایای تبلیغاتی راما گیفت

هدایای تبلیغاتی یکی از شیوه های تبلیغاتی تاثیرگذار در سراسر دنیا است که امروزه تبدیل به یک شیوه تبلیغاتی پرطرفدار و پربازده شده است. اهدای هدایای تبلیغاتی به مخاطبان و مشتریان یک برند توانسته است ارزش نهادن به مخاطب را در کنار رسیدن به اهداف تبلیغاتی بلند مدت به شیوه ای کاملا هوشمندانه به کاربرد. به طوری که هدیه های تبلیغاتی نه تنها کارفرمایان و ذینفعان یک کسب و کار یا برند را راضی نگه می‌دارد و آن‌ها را به اهداف بازاریابی و تبلیغاتی خود می‌رساند بلکه سبب ایجاد حس ارزشمندی و قدردانی در مشتری و مخاطب نیز خواهد شد.

 

https://ramagift.com/

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۹ ، ۰۱:۰۰
milad gh