Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

مشخصات بلاگ

The purpose of the review and the introduction of the world's best and most profitable sites.
These sites are monitored by our team every day. We are here to introduce monetized sites through digital currencies in the world

۲۸ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

دوره آشپزی در ارزانترین کشور اروپا | اوکراین

دوره آموزشی آشپزی بین المللی در پایتخت اوکراین
یکی از مجهزترین کارگاه‌های آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی در اروپا و در شهر کی‌یف اوکراین
با امکان کارآموزی در رستوران در طول دوره آموزشی آشپزی
با اعطای مدرک بین المللی از اروپا
در حال حاضر بهترین کشور اروپایی هم برای شغل آشپزی و هم برای آموزش آشپزی کشور اوکراین است.
تحصیل در رشته آشپزی در اروپا یکی از بهترین برنامه‌هایی است که می‌توانید برای تضمین امنیت شغلی خود در آینده به آن فکر کنید و در موردش برنامه‌ریزی داشته باشید.
موزشگاه چف ماستر آکادمی در کشور اوکراین در شهر کی‌یف برگزارکننده تمامی دوره‌های اموزشی مرتبط با آشپزی و شیرینی‌پزی، همراه با کارآموزی در محیط رستوران و کارگاه شیرینی پزی با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می‌باشد.
یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در میزان موفقیت دوره‌های آموزشی آشپزی و شیرینی‌پزی، عملی بودن و کاربردی بودن آن دوره آشپزی و شیرینی‌پزی است بدین معنی که هنرجو بتواند در حین کلاس آموزشی، موارد ذکر شده را خودش انجام دهد؛ بعنوان مثال خودش بتواند چاقو را در دست بگیرد، با اجاق‌های صنعتی پخت و پز در آشپزخانه خودش کار کند و در یک آشپزخانه رستوران در حجم واقعی برنج را پخت کند و یا پیتزا را درون فر قرار دهد و با سرعت کار در یک آشپزخانه واقعی از نزدیک آشما شود. فارغ التحصیل چنین دوره‌ای می‌تواند به راحتی بعنوان یک آشپز متخصص و دوره دیده در هر رستوران یا هتلی مشغول به کار شود و حتی در صورت اینکه تمایل داشته باشد برند شخصی و بیزینس خودش را راه‌اندازی کند، مشغول راه‌اندازی رستوران یا کیتیرینگ خودش بشود.


در کلاس‌های آموزشی مجموعه چف مستر آکادمی این سیستم تمرین محور و کارآموزی حین دوره تعریف شده است.
برلی کسب اطلاعات بیشتر و رزرو دوره میتوانید از طریق شماره واتس اپ 00380631900523 اقدام فرمائید
هشت هفته اقامت در شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین
هشت هفته کلاس آموزشی شش روز در هفته که شامل سه روز در هفته آموزش عملی در محیط آشپزخانه و رستوران می‌باشد و سه روز در هفته بصورت کارآموزی در محیط آشپزخانه و رستوران می‌باشد.
مجموعه چف مستر آکادمی در شهر کی‌یف دوره آشپزی منحصر بفردی در نظر گرفته است بطوری که متقاضیان شرکت کننده در این دوره فقط لازم است هزینه بلیط هواپیما تا کشور اوکراین را بپردازند و مابقی هزینه‌ها اعم از هزینه ویزای کشور اوکراین، هزینه دوره آموزشی دو ماهه در کشور اوکراین، هزینه هشت هفته اقامت در شهر کی‌یف، هزینه 120 وعده غذای گرم (بعنوان ناهار و شام)، هزینه ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه باریسپل شهر کی‌یف اوکراین تا محل اقامت هنرجویان دوره آموزشی آشپزی، هزینه بیمه مسافرتی، هزینه گشت شهری و حتی هزینه عوارض خروج از کشور نیز در این پکیج تعریف شده است.
ظرفیت دوره آموزشی آشپزی چف مستر آکادمی فقط و فقط هشت نفر می‌باشد.
متقاضیان شرکت کننده در دوره آموزشی آشپزی چف مستر آکادمی پس از دو ماه اقامت در شهر کی‌یف اوکراین، در صورتی‌که علاقه داشته باشند در کشور اوکراین بیزینس راه‌اندازی کنند می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، از طریق وکلای رسمی دادگستری کشور اوکراین، اقامت خود را به اقامت یک ساله تا سه ساله تبدیل نمایند.
دوره آموزشی آشپزی تخصصی مجموعه چف مستر آکادمی شامل انواع غذاهای بین المللی و فرنگی و همچنین غذاهای پرشین یا ایرانی می‌باشدکه منظور از غذاهای بین المللی یا آشپزی ملل، غذاهای رایج در کشورهای مختلف می‌باشند که برای فعالیت در زمینه رستوران و کیترینگ به عنوان آشپز یا سرآشپز و ایجاد موقعیت‌های عالی در زمینه خود اشتغالی در ایران و حتی خارج از ایران گزینه مناسبی برای اقدام به مهاجرت می‌باشد. دوره آموزشی آشپزی مجموعه چف مستر آکادمی به صورت تمرین محور یا به اصطلاح عملی و ورک شاپ برگزار شده و تمامی مواد اولیه و ابزارهای مورد نیاز بر عهده مجموعه چف مستر آکادمی می‌باشد.
محل برگزاری دوره آموزشی آشپزی در محل خود آموزشگاه مجموعه چف مستر آکادمی در شهر کی‌یف پایتخت اوکراین می‌باشد که دارای کامل‌ترین تجهیزات در زمینه آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی است.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۹ ، ۱۶:۴۵
milad gh
شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۳۴ ب.ظ

aaaaa

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۹ ، ۲۲:۳۴
milad gh
چهارشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۹، ۰۴:۰۲ ب.ظ

معرفی کتاب شازده کوچولو

معرفی HYPERLINK "https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87_%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88"کتاب شازده کوچولو

 

کتاب شازده کوچولو رمانی است نوشته آنتوان دو سنت اگزوپری، اشراف زاده، نویسنده و هوانورد فرانسوی. این کتاب داستان یک شاهزاده جوان را دنبال می کند که از سیارات مختلف در فضا ، از جمله زمین بازدید می کند و به مضامین تنهایی ، دوستی ، عشق و از دست دادن می پردازد. شازده کوچولو علی رغم سبک خود به عنوان کتاب کودک ، مشاهداتی راجع به زندگی و طبیعت انسان انجام می دهد. این رمان بارها بازنشر شده و حتی دانلودHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" رایگانHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" کتابHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" صوتیHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" شازده کوچولو در اینترنت توسط بسیاری از خوانندگان انجام شده که نشان از محبوبیت این کتاب دارد.

 

خلاصه داستان رمانHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" HYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/"شازدهHYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/" HYPERLINK "https://panteashop.ir/%D8%B4%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88/"کوچولو

راوی با بحث در مورد ماهیت بزرگسالان و ناتوانی آنها در درک چیزهای مهم شروع می کند. او به عنوان آزمایشی برای تشخیص اینکه یک بزرگسال روشنفکر است یا مانند یک کودک است، تصویری را که در 6 سالگی ترسیم کرده و ماری را که یک فیل را خورده است به آنها نشان می‌دهد. بزرگسالان همیشه پاسخ می دهند که تصویر یک کلاه را نشان می دهد ، و بنابراین او می فهمد که به جای موضوعات خیالی، در مورد چیزهای "معقول" با آنها صحبت کند. راوی خلبان می شود و روزی هواپیمای او در صحرا و به دور از تمدن سقوط می کند. او برای 8 روز آب  دارد و برای نجات باید هواپیمای خود را تعمیر کند. در وسط بیابان، پسر جوانی که ملقب به "شازده کوچولو" است، به طور غیرمنتظره ای با راوی ملاقات می کند. شاهزاده موهای طلایی دارد، خنده ای دوست داشتنی دارد و تا زمانی که به آنها پاسخ داده نشود سوالات را تکرار می کند. شازده کوچولو با مواجه شدن با راوی، از او می خواهد گوسفندی بکشد. راوی ابتدا تصویر قدیمی خود از فیل درون مار را به او نشان می دهد که در کمال تعجب راوی، شاهزاده نقاشی را درست تعبیر می کند. پس از سه تلاش ناموفق برای کشیدن گوسفند، راوی ناامید به سادگی یک جعبه می کشد و ادعا می کند گوسفندی که شاهزاده می خواهد در داخل جعبه است.  در جعبه سه سوراخ وجود داشت. بازهم ، در کمال تعجب راوی ، شاهزاده فریاد می زند که این دقیقاً نقاشی مورد نظر او بود. در طول هشت روز که در کویر گیر افتاده بود ، در حالی که راوی تلاش می کند هواپیمای خود را تعمیر کند ، شاهزاده کوچک داستان زندگی خود را بازگو می کند.شاهزاده با توصیف زندگی در سیاره کوچک خانگی خود شروع می کند: در واقع ، یک سیارک در اندازه یک خانه معروف به "B 612" بر روی زمین. برجسته ترین ویژگی های این سیارک سه آتشفشان کوچک (دو فعال ، و یک خاموش) و همچنین انواع گیاهان است.شاهزاده توصیف می کند که روزهای ابتدایی خود را به تمیز کردن آتشفشان ها و وجین بذرها و شاخه های ناخواسته ای که خاک سیاره اش را آلوده می کنند ، سپری می کند. بخصوص بیرون کشیدن درختان بائوباب که دائماً در آستانه تخریب سیاره هستند. اگر بائوباب ها در لحظه شناسایی ریشه کن نشوند ، ممکن است این گیاه تا زمانی که خیلی دیر شود و درخت خیلی بزرگ شود و ریشه های آن تأثیر فاجعه باری بر روی این سیاره کوچک بگذارد. شاهزاده می خواهد گوسفندی گیاهان نامطلوب را بخورد، اما نگران است که گیاهان خار نیز بخورد. این شاهزاده از عشق خود به گل رزی می گوید که مدتی پیش در سطح سیارک شروع به رشد کرده.

گرچه شاهزاده عاشق گل سرخ شده، اما او احساس میکند که گل از او سوء استفاده می کند و تصمیم میگیرد که سیاره  را ترک کند تا بقیه جهان را کشف کند. هنگام خداحافظی آنها ، گل سرخ جدی است و عذرخواهی می کند که عشق خود را نشان نداده وهر دو احمق بودند. گل برای او آرزوی سلامتی می کند و می خواهد او را در کره شیشه ای رها کند و می گوید که از خودش محافظت می کند. شاهزاده ابراز تاسف می کند که وقتی در کنار او بود نمی فهمید چگونه گل سرخ خود را دوست بدارد و باید به کارهای مهربانانه او گوش می داد ، نه به سخنان بیهوده او. شاهزاده از آن زمان از شش سیاره دیگر بازدید میکند، که در هر کدام از آنها یک فرد بزرگسال غیر منطقی و تنگ نظر زندگی می کرد و هرکدام قصد انتقاد از عنصری از جامعه را داشتند. آنها عبارتند از:پادشاهی بدون رعایا ، که فقط فرامین قابل پیگیری صادر می کند، مانند دستور غروب خورشید هنگام غروب. یک انسان خودشیفته که فقط ستایش را می خواهد. شرابخوری که می نوشد تا شرم نوشیدن را فراموش کند. تاجری که نسبت به زیبایی ستاره ها نابینا است و درعوض برای "مالکیت" همه آنها بی نهایت آنها را شمرده و فهرست می کند (نقد مادی گرایی) یک فانوس بان در یک سیاره بسیار کوچک، که یک روز کامل در آن یک دقیقه طول می کشد. او زندگی خود را به پیروی از دستورات خاموش و روشن کردن چراغ چراغ هر 30 ثانیه هدر می دهد تا با شب و روز سیاره خود مطابقت داشته باشد. جغرافی دان مسنی که هرگز در هیچ کجا نبوده است و یا مواردی را که ثبت می کند ندیده است.

 

این جغرافیدان است که به شاهزاده می گوید که گل سرخ او موجودی زودگذر است ، که ثبت نمی شود ، و توصیه می کند که شاهزاده بعدی از سیاره زمین بازدید کند.سفر به زمین با ارزیابی عمیقاً بدبینانه از بشریت آغاز می شود. به گفته راوی ، شش شخص پوچی که شاهزاده قبلاً با آنها روبرو شده است تقریباً در مورد کل دنیای بزرگسالان هستند، روی زمین وجود داشت .

از آنجا که شاهزاده در صحرا فرود آمد ، معتقد بود که زمین خالی از سکنه است. وی سپس با مار زردی روبرو شد که ادعا می کرد اگر مایل به بازگشت بود، قدرت بازگشت او را به خانه خود دارد.

شاهزاده با یک ردیف بوته های گل سرخ روبرو شد و درحالیکه فکر میکرد گل رز خودش بی نظیر است. او احساس کرد که او اصلاً شاهزاده بزرگی نیست ، زیرا سیاره او فقط شامل سه آتشفشان کوچک و یک گل است که اکنون آن را معمولی می داند. روی چمن دراز کشید و گریه کرد ، تا اینکه روباهی آمد. روباه تمایل به رام شدن داشت و به شاهزاده می آموزد که چگونه او را رام کند.

روباه تمایل به رام شدن داشت و به شاهزاده می آموزد که چگونه او را رام کند. با رام شدن ، چیزها از عادی بودن و دقیقاً مانند بقیه بودن به چیزهای خاص و منحصر به فرد تبدیل می شود.

شاهزاده می فهمد که گل رز او واقعاً منحصر به فرد و خاص بود زیرا او عشق و علاقه شاهزاده بود. او او را "اهلی" کرده بود و اکنون او از همه گلهای رز که در باغ دیده بود با ارزش تر بود.

 

روباه با عزیمت غم انگیز خود ، رازی را به زبان می آورد: چیزهای مهم را فقط با قلب می توان دید ، نه چشم ها.

شاهزاده به خاطر خاطراتش دلگیر و غمگین شده و آرزو می کند به خانه برگردد و گل خود را ببیند.

راوی بعداً شاهزاده را پیدا می کند که با مار صحبت می کند ، در مورد بازگشت او به خانه و آرزویش برای دیدن دوباره گل سرخ خود ، بحث می کند. شاهزاده خداحافظی عاطفی با راوی می کند و سپس شاهزاده از راوی فاصله می گیرد و به مار اجازه می دهد تا او را گاز بگیرد ، بی صدا به پایین می افتد.

صبح روز بعد ، راوی قادر به یافتن جسد شاهزاده نیست. او سرانجام موفق شد هواپیمای خود را تعمیر کند و صحرا را ترک کند. تشخیص اینکه شاهزاده به خانه برگشته یا مرده است ، به عهده خواننده است.

داستان با ترسیم منظره ای که شاهزاده و راوی روبرو می شوند و جایی که مار زندگی جسمانی شاهزاده را می گیرد ، پایان می یابد. راوی درخواست می کند هر کسی در آن منطقه با یک فرد کوچک با فرهای طلایی روبرو شود و از پاسخ دادن به هر گونه سوال امتناع ورزد ، فوراً با او تماس بگیرد.

 

تحلیل کتاب شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو به دنبال عشق از یاد رفته در میان هیاهوی تکنولوژی و دنیای صنعتی می‌گردد. نقد این کتاب به آدم بزرگ هاست که مفاهیم اصلی زندگی را از یاد برده اند و کودک درون آنها مرده است. در این کتاب هر شخصیت نمادی است از یکی از ویژگی های انسانی. قدرت طلبی، غرور، پول پرستی، ایثارگری در کنار گل که نمادی از عشق است و مار که نمادی از مرگ است.

این کتاب به صورت اعجاب انگیزی هم مفاهیم عمیق انسانی را برای بزرگسالان مطرح میکند و هم به خوبی مورد توجه و استقبال کودکان است.

«شازده کوچولو» روایت عشق است. روایت عشقی از یاد رفته در قیل و قال تکنولوژی و صنعت روز. روایتی است از سر درگمی آدمی که نه راه می‌شناسد و نه هدف دارد. در این کتاب اگزوپری دنیای آدم بزرگ‌‌ها را به سخره می‌گیرد و آنها را به خاطر فراموش کردن ارزش‌های اصلی زندگی سرزنش می‌کند. اگزوپری در این کتاب می‌خواهد خبر از فوت کودک درون آدم‌‌ها بدهد. او می‌خواهد در این کتاب از دوست داشتن و عشق ورزیدن بگوید. او برای بیان این مفاهیم در کتابش از سبک سورئال بهره گرفته است. در این کتاب که اثری نمادین می‌باشد؛ سیاره اول: نماد حاکمانی است که می‌خواهند بر تمام دنیا تسلط داشته باشند. سیاره دوم: نماد انسان‌های خودپسند و مغرور است. سیاره سوم: نماد انسان‌های بی‌هدف است. سیاره چهارم: نماد افراد پول پرست است. سیاره پنجم: نماد انسان‌های ایثارگر است که خواسته‌های خود را فدای خواسته‌های دیگران می‌کنند. سیاره ششم: نماد افرادی است که عشق در نظر آنها ارزشی ندارد. عناصر نمادین دیگری نیز در این اثر وجود دارند. از جمله: مار که نماد مرگ است و می‌تواند شازده کوچولو را به دنیای قبلش بازگرداند، و گل که نماد عشق و محبت است.

 

7 درس زندگی از رمان شازده کوچولو

پیام های موجود در این افسانه جذاب از درس های مهربانی گرفته تا مراقبت از محیط زیست امروز هم مانند گذشته مهم هستند.

شاهزاده کوچولو از زمان حضور در سال 1943 قلب خوانندگان سراسر جهان را به خود جلب کرده است. این داستان توسط تجربیات نویسنده در نیروی هوایی فرانسه الهام گرفته شده است. در ظاهر این یک داستان ساده است ، اما این یک داستان حکمت آمیز است و پیام های مهرورزی و حسن نیت او همچنان ادامه دارد. در اینجا هفت درس زندگی آورده شده است که می توانیم از این داستان افسون آمیز یاد بگیریم.

 

1. زیاد به اعداد علاقه نداشته باشید

 

« بزرگسالان علاقه زیادی به اعداد دارند. وقتی در مورد دوست جدیدی به آنها می گویید، آنها هرگز نوع سوالاتی را که باید از شما بپرسند از شما نمی پرسند، مانند:

"او چه صدایی دارد؟"

"بازی های مورد علاقه او چیست؟"

"آیا او پروانه ها را جمع می کند؟"

در عوض آنها می پرسند: "او چند ساله است؟ پدرش چقدر درآمد دارد؟ " آنها واقعاً تصور می کنند که این بهترین راه برای کشف این است که او چه جور آدمی است! "

 

2. از سیاره مراقبت کنید

 

شاهزاده کوچولو بعداً توضیح داد: "این فقط یک مسئله انضباط شخصی است." "اولین کاری که صبح از خود مراقبت می کنید ، دندان های خود را مسواک می زنید و صورت خود را می شوید ، نه؟ خوب ، دومین کاری که باید انجام دهید مراقبت از سیاره است. "

3. دیگران را با گفته هایشان قضاوت نکنید ، بلکه با توجه به آنچه آنها انجام می دهند قضاوت کنید

 

"گل سرخ من، مرا با عطر و بوی خود پر کرد ، او زندگی من را شاد کرده بود. من هرگز نباید او را ترک کنم. من باید درک می کردم که چه روح شیرین حساس در زیر همه بازی های احمقانه او وجود دارد. "

 

4. روابط باعث می شود زندگی ارزش زندگی داشته باشد

 

" منظور از "اهلی" دقیقاً چیست؟ "

 

روباه گفت: "خوب ، این چیزی است که اغلب فراموش می شود." "من فکر می کنم این یعنی: ایجاد نوعی رابطه."

 

"ارتباط؟"

 

روباه گفت: "بله." "من توضیح خواهم داد. از نظر من ، شما فقط یک پسر کوچک مثل هر پسر دیگری هستید ، مثل صد هزار پسر کوچک دیگر. من نه به تو احتیاجی دارم و نه تو به من. از نظر تو من مثل هر روباه دیگری مثل صد هزار روباه دیگر روباه هستم. اما اگر مرا ، من و شما اهلی کنید ، ما یک رابطه ایجاد خواهیم کرد و بنابراین به یکدیگر احتیاج خواهیم داشت. شما برای من در دنیا بی نظیر خواهید بود ... اگر بخواهید مرا اهلی کنید ، تمام زندگی من بسیار سرگرم کننده تر خواهد بود. من صدای قدم تو را می شناسم و با بقیه متفاوت است. با صدای هر قدم دیگری که می خواهم سریع در سوراخ زمین فرو می روم. اما صدای پای تو برای گوش من مانند موسیقی خواهد بود ، و من سریع و هر طور که دوست داری از سوراخ خود بیرون می آیم. "

 

5- موارد مهم زندگی را نمی توانید فقط با قلب خود ببینید

 

‘هنگامی که شازده کوچولو به خواب رفت ، من او را در آغوشم گرفتم و دوباره به راه افتادم. وقتی راه می رفتم خیلی متاثر شدم. به نظر می رسید که من ظریف ترین گنجینه ها را در آغوش خود حمل می کنم ، که هیچ چیز شکننده تری در کل زمین وجود ندارد. در نور ماه به این پیشانی رنگ پریده نگاه کردم ، آن چشمان بسته ، آن گیسوانش که در باد می لرزیدند: "آنچه می بینم ،" فکر کردم ، "پوسته ای بیش نیست. آنچه واقعاً مهم است ، نمی توانم ببینم. "

 

6. این زمانی است که به چیزی اختصاص می دهید و آن را ارزشمند می کند

 

سطل را به لبهایش بردم. نوشید و چشمانش بسته بود. بعد نوشیدم. مثل جشن آب بود. این البته یک غذای معمولی نبود ، اما ممکن است به همان خوبی هم بوده باشد. شیرینی این آب از راه رفتن طولانی زیر ستاره ها ، از آواز قرقره و تلاش برای بالا کشیدن آن سطل متولد شد. این به من احساس خوبی می دهد ، باعث خوشحالی من می شود ، مانند یک هدیه. "

 

7. و در آخر ، یادتان باشد که به ستاره ها نگاه کنید

 

« ستاره ها برای افراد مختلف معانی مختلفی دارند. برای مسافران ، ستاره ها به آنها می گویند کجا هستند ، کجا می روند. برای دیگران ، آنها فقط نورهای کمی در آسمان هستند. از نظر محققان ، آنها دنیای ناشناخته هستند ، اما هنوز کشف و درک نشده اند. برای تاجر من ، آنها طلا هستند. اما همه ستاره ها سکوت می کنند. و شما؟ هیچ کس در دنیا ستاره ها را مانند شما نمی بیند ... برای شما ، و فقط برای شما ، ستاره ها همیشه می خندند. "

 

تهیه شده توسط: panteashop.ir

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۹ ، ۱۶:۰۲
milad gh
دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۳۲ ب.ظ

اقامت ترکیه در سال ۲۰۲۰

 

گرفتن اقامت ترکیه در سال های اخیر توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کرده است. متاسفانه تلاطم های سیاسی و اقتصادی سبب شده است که مهاجرت به ترکیه از سمت تمام اقشار در جامعه افزایش چشمگیری پیدا کند. اگر در سال های قبل تنها متخصصان و افراد تحصیل کرده عزم سفر می کردند اینک از هر شغل و جایگاهی می توانیم شاهد افرادی باشیم که تصمیم قاطع برای مهاجرت گرفته اند. در این میان بسیاری توانایی مالی و شرایط مهاجرت اروپا را ندارند و به دنبال کشورهای نزدیک تر و ارزان تر هستند.

سال های گذشته بسیاری گرجستان را انتخاب کرده بودند که عموما به دلایل تحریم های آمریکا و مشکلات به وجود آمده مجبور به ترک این کشور شدند این در حالی است که تقاضا برای اقامت در ترکیه افزایش یافته است. استقبال از اقامت ترکیه به دلایل شرایط به نسبت راحت این کشور نیز می باشد. سیاستمداران ترکیه شرایط مناسبی را برای اتباع کشورهای خارجی که قصد اخذ شهروندی ترکیه،  اقامت ترکیه را دارند فراهم نموده اند. اقامت در ترکیه انواع بسیاری دارد که بر طبق ماده 46شماره 6458 قانون اتباع خارجی ترکیه و حمایت بین المللی به تصویب رسیده است و مفاد آن کاملا مشخص شده است.

 

شرایط اخذ اقامت در ترکیه در سال ۲۰۲۰

گرفتن اقامت ترکیه روش های بسیار متفاوتی دارد یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها را می توان اخذ اقامت توریستی ترکیه دانست. در این روش شما با اجاره خانه در ترکیه می توانید به مدت یکسال در خاک ترکیه حضور داشته باشید. راه دیگر آن دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه ها و یا مدارس ترکیه می باشد که به فرد ویزای تحصیلی داده می شود و شخص می تواند بدون هیچ گونه مشکلی در طول تحصیل خود در ترکیه زندگی کند.

از راه های دیگر که می توان برای اقامت داشتن در ترکیه به آن اشاره کرد ثبت شرکت در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه می باشد که فرد می تواند از طریق آن برای خود و اعضای خانواده اش اقامت بگیرد البته اگر سرمایه گذاری شخص بالای 250 هزار دلار باشد در صورت خرید املاک مسکونی و در بعضی از مواقع تجاری می تواند تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه را بگیرد. در مورد شرایط اقامت ترکیه به شما پیشنهاد می کنیم اولین موردی که باید به آن توجه کنید آن باشد که هدف شما از مهاجرت به ترکیه چه چیزی می باشد؟ آیا می خواهید در ترکیه زندگی کنید و یا از این کشور به عنوان پلی برای ورود به کشورهای دیگر می خواهید استفاده کنید.

چون با توجه به اهداف شما یکی از روش ها به شما پیشنهاد داده می شود. البته برخی در نظر دارند که از اقامت ترکیه برای گرفتن وقت سفارت کشورهای دیگر استفاده کنند که در این روش نیز اقامت توریستی پیشنهاد می شود. البته این را هم در نظر داشته باشید که قوانین اقامت ترکیه برای شهروندان هر کشوری متفاوت می باشد به همین دلیل سعی کنید از آخرین وضعیت قوانین مهاجرت به ترکیه اطلاع داشته باشید. مثلا قوانین تمدید اقامت توریستی ترکیه در سال 2020 تغییرات چشمگیری داشته است.

مزایای اخذ اقامت در ترکیه در سال ۲۰۲۰

با اخذ اقامت در ترکیه برای اتباع خارجی بستگی به نوع اجازه اقامت، این افراد می توانند حداقل به مدت یکسال بدون این که لازم باشد ورود و خروج خود را به خاک ترکیه ملاحضه کنند در کشور ترکیه حضور داشته باشند. البته فرد بر اساس قانون ترکیه می تواند از زمانی که درخواست اجازه اقامت داد تا وقت مصاحبه با برگه اداره مهاجرت در خاک ترکیه حضور داشته باشد. در زمان اجازه اقامت شخص می تواند از بیمه درمانی ترکیه برای اتباع خارجی استفاده کند. همچنین فرد می تواند در صورتی که دارای فرزند باشد از تحصیل در ترکیه به صورت رایگان استفاده کند.

حال بر اساس قوانین ترکیه در صورتی که فرد 5 سال در ترکیه کار کند و در این مدت برای وی بیمه رد شود می تواند بعد از 5 سال درخواست شهروندی ترکیه را بکند و یا اگر 8 سال در ترکیه حضور داشته باشد البته به صورت قانونی و در این 8 سال 7 سال در ترکیه باشد و فقط در مجموع یک سال را خارج از ترکیه گذرانده باشد می تواند در هشتمین سال برای شهروندی ترکیه درخواست دهد.

 

انواع روش های اخذ اقامت در ترکیه

برای اخذ اقامت در ترکیه قوانین شفافی وجود دارد. در قانون اتباع خارجی و حمایت های بین المللی به شماره 6458 ، 6 نوع اجازه اقامت برای اتباع خارجی در ترکیه ذکر شده است. در زیر به این ۶ مورد به اختصار اشاره شده است:

1. اجازه اقامت کوتاه مدت در ترکیه برای حداکثر یک سال

۲. اجازه اقامت خانوادگی در ترکیه

3. اجازه اقامت دانشجویی که بر طبق دوره تحصیلی اعطا می شود

۴.اجازه اقامت طولانی مدت اعطا شده بدون محدودیت زمانی

5. اجازه اقامت بشردوستانه برای حداکثر یک سال

6. اجازه اقامت برای قربانیان قاچاق انسان که در ابتدا به مدت 30 روز داده شده و مدت کل آنها نمی تواند بیش از سه سال یا بیشتر باشد و می توانند در یک زمان حداکثر به مدت شش ماه تمدید شوند.

 

هزینه های اخذ اقامت در ترکیه

در زیر سعی شده است به اختصار به برخی از این هزینه ها به صورت تقریبی اشاره گردد.

                    ·هزینه اجاره خانه در ترکیه در حالت نرمال ( بین ۵۰۰ الی ۳۰۰۰ لیر )

                    ·هزینه های مربوط به دفترخانه رسمی در ترکیه ( این هزینه ها جهت ثبت اجاره خانه در ترکیه در دفتر ثبت اسناد رسمی صورت می گیرد و حضور صاحب ملک با سند قطعی منزل الزامی می باشد).

                    ·هزینه های مربوط به معاینات و آزمایشات پزشکی

                    ·هزینه های مربوط به مترجم رسمی مورد تایید کشور ترکیه (نوتر)

                    ·مالیات اتباع خارجی

                    ·هزینه مربوط به بیمه یکساله ( این بیمه درمانی هزینه های مربوط به درمان های سرپایی جراحی و … را پشتیبانی می نماید.)

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ مهر ۹۹ ، ۱۴:۳۲
milad gh
دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۲۵ ب.ظ

ساخت سایت اختصاصی با وردپرس

بهترین سیستم مدیریت محتوای سایت در دنیا وردپرس است. وردپرس امنیت بسیار بالایی دارد و به‌صورتی برنامه‌نویسی شده که باعث افزایش ورودی گوگل (سئو) سایت شما می‌شود. یعنی سایت شما در نتایج گوگل در اولویت قرار می‌گیرد. شما می‌تونید برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی بدون نیاز به داشتن مهارت برنامه‌نویسی و یا پرداخت هزینه‌های میلیونی به برنامه‌نویس‌ها، از این سیستم استفاده کنید.

سایت‌های بسیار زیادی از جمله وبلاگ دیوار، دیجی‌کالا مگ، دانلودها، دیجیاتو، وب‌سایت رسمی کاخ سفید، AngryBirds، ASUS، سایت تویوتا بریتانیا و … از وردپرس استفاده می‌کنند. در کل بیش از ۳۱ درصد سایت‌های کل دنیا با وردپرس ساخته شده‌اند.

امکانات وردپرس

 

 

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده خیلی از متخصصان طراحی سایت به سمت وردپرس جذب شوند رعایت نکات سئو در این سیستم مدیریت محتوا هست. به‌طوری‌که وردپرس را SEO Base می‌نامند. بهترین سیستم مدیریت محتوا ازلحاظ سئو، وردپرس هست. وردپرس به‌گونه‌ای طراحی‌شده که شما می‌تونید بیشترین میزان بهره‌وری درزمینه سئو را از آن داشته باشید. این سیستم مدیریت محتوا دقیقاً برای موتور جستجوی Google و همین‌طور Bing توسعه پیداکرده. موتورهای جستجو عاشق سایت‌های وردپرسی هستند چون کدهای وردپرس ساده و مرتب هستند و خواندن آن‌ها برای موتورهای جستجو بسیار ساده هست.

 

 

 

 

با استفاده از وردپرس توانایی ساخت هرگونه وب‌سایت و یا وبلاگ رو بر روی سیستم خود دارید. در وردپرس قالب‌های مختلفی موجود هست که هریک از آن‌ها امکانات متفاوتی را در طراحی وب‌سایت به شما می‌دهد.

 

 

برای آموزش آسان و قدم‌به‌قدم سیستم مدیریت محتوا وردپرس و آشنایی با بخش‌های مختلف پنل مدیریت وردپرس می‌توانید آموزش‌های ما را در این صفحه ببینید.

وردپرس در این صفحه ساخت وب‌سایت را به‌صورت قدم‌به‌قدم در این صفحه به شما آموزش می‌دهد. شما می‌توانید به‌جای هزینه‌های بسیار بالا برای طراحی وب‌سایت، از این مقالات و ویدیو‌های رایگان استفاده کنید و خودتان به‌آسانی وب‌سایت خود را بسازید. البته وردپرس این امکان را به کسانی که درآموزش wordpress مهارت دارند را نیز می‌دهد که با برنامه‌نویسی، تغییرات دلخواه را در وب‌سایت خود ایجاد کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ مهر ۹۹ ، ۱۴:۲۵
milad gh
جمعه, ۱۸ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۰ ب.ظ

How do you buy Telegram Members Channel?

we offer telegram members for your channel to promote your product or services. This will be a massive impact on the marketing of your telegram member channel. The following service Telegram post views will be a popularize service to add to your marketing promotion for your telegram channel.

Is it safe to buy channel members?

Yes, it is safe to buy telegram members for your channel or group, we offer a safe and secure method to provide you good or fake quality for your telegram channel or telegram group. We offer a guarantee of the minimal telegram members you bought from us. So you will always receive your order amount! So you can safely and see your telegram members coming in!

Who are you? Why do you provide this telegram services?

Our services are for international clients worldwide. We are working day and night to provide you a good service for your telegram group, telegram channel and for promoting your telegram posts. We always respond in few minutes and process your order within 24 hours. Most times in just 1 hour!

 

If you want to have a popular channel with lots of members, pay attention to this point: Surely every media which respects to its audiences and shows its eligibility, will attract audiences. And telegram channels are the same. You should always know that your channel should be in a way that attracts its audiences. If you have a funny or religious or political channel and use some contents that don't belong to the topic of your channel, you will lose your audiences. Keep the channels quality in a high degree and be sure your audiences will like it and attract you.   is the first place to do Telegram services such as Buy Telegram channel Post View to increase the popularity of your Channel.

 

buyHYPERLINK "http://www.channel-member.com/" telegram follower


buyHYPERLINK "http://www.channel-member.com/" HYPERLINK "http://www.channel-member.com/"telegram followers


telegramHYPERLINK "https://www.yavar.org/" followers

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۹ ، ۱۳:۲۰
milad gh
جمعه, ۱۸ مهر ۱۳۹۹، ۱۲:۴۰ ب.ظ

نظافت کارخانه با تجهیزات نظافتی مکانیزه

بخش مهمی از امور در هر کارخانه، بخش نظافت سطوح مختلف است. نظافت کارخانه بایستی بصورت منظم، روزانه و با استفاده از ابزار و تجهیزات کارآمد انجام گیرد. سطوح کف، تجهیزات و قطعات، سطح لوله ها و اتصالات، ماشین آلات و سایر بخش های کارخانجات به نظافت و شستشو نیازمند هستند. نظافت منظم کارخانه موجب افزایش سطح بهداشت محیط شده که این موضوع بر روی سلامت کارکنان تاثیر گذار است. سطوح کف تمیز و عاری از آلودگی همچنین از ایجاد اختلال در تردد ماشین آلات جلوگیری می نماید. تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند کفشوی صنعتی ، کارواش صنعتی و مکنده بهترین و پر کاربرد ترین تجهیزات برای نظافت کارخانه هستند.

کفشوی صنعتی بخش شستشوی سطوح کف کارخانه را به بهترین نحو انجام می دهد. این دستگاه بدون دخالت مستقیم کاربر با سیستم برس زنی مکانیزه سطوح را تمیز می نماید. برس و تی ابزار های اصلی کفشوی صنعتی برای تمیز کردن سطح و خشک کردن آن هستند. اسکرابر یا کفشوی صنعتی همزمان با برس زنی سطح، به کمک تی و موتور مکش آب آلوده را از روی سطوح جمع آوری می کند. در نتیجه در پایان فرآیند شستشو با دستگاه کفشوی هیچ گونه رد آبی بر روی سطح باقی نمی ماند.

شستشوی سطوح کف، دیوار ها، تجهیزات و ماشین آلات با استفاده از کارواش صنعتی قابل انجام است. در کارخانجات سطح مخازن، ماشین آلات جابجایی وسایل، مواد اولیه و بسته بندی شده، لوله ها و سایر بخش های غیر حساس با پاشش آب پر فشار توسط دستگاه کارواش صنعتی از بین می روند. نازل، لنس، پمپ و شلنگ فشار قوی بخش های اصلی این دستگاه نظافتی هستند. کارواش صنعتی در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود. از نظر منبع تغذیه این دستگاه با جریان مستقیم برق یا سوخت فسیلی کار می کند. از نظر دمای آب خروجی نیز، کارواش صنعتی در دو مدل آب گرم و آب سرد تولید می شوند.

جاروبرقی صنعتی یکی از پر کاربردترین تجهیزات نظافتی مکانیزه برای استفاده در کارخانجات است. جاروبرقی صنعتی نوع پیشرفته تر، سخت کار تر و قدرتمند تر از جاروبرقی خانگی می باشد. جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی دارای سیستم فیلتراسیون قدرتمند، موتور پر توان و در برخی موارد دائم کار و همچنین بدنه محکم است. این دستگاه در کارخانجات برای نظافت سطوح و جمع آوری آلودگی های جامد و مایع کاربرد دارد. مکش مواد روغنی، پلیسه، مواد پودری و انواع آلودگی های صنعتی با استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی امکان پذیر است. بعضی از مکنده های صنعتی برای انتقال مواد در کارخانه نیز کاربرد دارند.

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۹ ، ۱۲:۴۰
milad gh
سه شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۲۶ ب.ظ

قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی

 

قرعه کشی اینستاگرام و برگزاری مسابقه اینستاگرامی بهترین روش افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می باشد هرچقدر روش قرعه کشی در اینستاگرام شفاف تر باشد اعتبار پیج اینستاگرام شما بیشتر خواهد شد.

قرعه کشی اینستاگرام

زمانی که شما مسابقه منشن کامنت یا لایک و تگ در استوری و سایر مسابقات اینستاگرامی را برگزار می‌کنید، نیاز به برنامه  قرعه کشی اینستاگرام  دارید تا لیست برندگان مسابقه را بدست آورید. در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه یک قرعه کشی اینستاگرامی را آنلاین انجام دهید و چه ابزارهایی برای دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل وجود دارد تا به راحتی از آنها استفاده کنید

 

 

بهترین روش قرعه کشی در اینستاگرام

برای انجام قرعه کشی بین شرکت کنندگان مسابقه اینستاگرامی شما، چندین روش مناسب و بدون تقلب وجود دارد به آسانی می‌توانید از طریق برنامه قرعه کشی اینستاگرام آنلاین برنده مسابقه را تعیین کنید ولی چند نوع قرعه کشی در اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید

قرعه کشی استوری اینستاگرام

این روش برای زمانی است که وقتی شما در استوری اینستاگرام از استیکر Ask me a question و یا سایر استیکرها استفاده می‌کنید. همچنین روش دیگر برای قرعه کشی استوری اینستاگرام به این صورت است که از بین کسانی که پست شما را استوری کردند و شما را تگ کردند برنده را انتخاب کنید. همه این موارد در ادامه با ابزارهایی که معرفی خواهیم کرد قابل اجرا هستند.

قرعه کشی لایک اینستاگرام

در این نوع قرعه کشی ابزاری که استفاده می‌کنیم مستقیما بر روی لایک‌هایی که فالوورهای شما انجام داده‌اند متمرکز می‌شود و به صورت رندوم می‌تواند بین کاربرانی که پست مسابقه موردنظر شما را لایک کرده‌اند قرعه کشی انجام دهد و برنده یا برندگان مسابقه شما را تشخیص دهد.

قرعه کشی کامنت اینستاگرام

در این روش برنامه و یا ربات استفاده شده برای قرعه کشی اینستاگرامی تنها بر روی کامنت پست مسابقه شما متمرکز می‌شود و توجهی به لایک پست ندارد و بر اساس کاربرانی که در زیر پست مورد نظر شما کامنت گذاشته‌اند قرعه کشی می‌کند برای استفاده از این روش می توانید وارد سایت  قرعه کشی کامنت اینستاگرام شوید و برندگان مسابقه را به صورت آنلاین انتخاب کنید .

 

چگونه یک مسابقه اینستاگرامی برگزار کنیم؟

 

برگزاری مسابقه اینستاگرامی نیازمند دانستن برخی از نکات و چهارچوب‌ها است. همچنین برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی باید برنامه ‌ریزی‌شده باشد تا بتواند شما را هدفتان برساند! در اینجا به نکاتی اشاره می‌کنیم که توجه به آنها برای طراحی یک مسابقه موفق ضروری است.

  • هدف شما از برگزاری مسابقه اینستاگرامی چیست؟
  • مخاطب چطور در مسابقه‌ی اینستاگرامی شما شرکت کند؟
  • تبلیغات مسابقه اینستاگرام چگونه باید باشد؟
  • انتخاب برنده ها و قرعه کشی مسابقه را چگونه انجام می دهید؟

هدف شما از برگزاری مسابقه اینستاگرامی چیست؟

داشتن هدف اولین قدم برای راه‌اندازی یک مسابقه اینستاگرامی است اگر می‌خواهید یک مسابقه در اینستاگرام برگزار کنید، قبل از هر چیزی باید هدف از این کار را بدانید. آیا می‌خواهید برند خود را به افراد بیشتری بشناسانید؟ قصد دارید فالوور بیشتر بگیرید؟ می‌خواهید مجموعه‌ای از پست‌ها و تصاویر تهیه شده توسط مخاطبان داشته باشید تا در آینده از آنها استفاده کنید؟ هدف‌تان هرچه که هست باید کاملا مشخص و شفاف باشد.

تبلیغات مسابقه اینستاگرام چگونه باید باشد؟

مسابقه شما آماده انتشار است. آن را منتشر کنید و هر چه سریع‌تر تبلیغات را شروع کنید. این تبلیغات می‌تواند از کانال تلگرام , بخش وبلاگ و اخبار سایت یا سایر شبکه های اجتماعی باشد . حتی شما می توانید برای معرفی مسابقه خود به تعداد مخاطبان بیشتر پس از مشاهده هزینه تبلیغات در اینستاگرام از انواع روش های تبلیغات اینستاگرام سایت مارکتینگ 98 استفاده کنید.

نحوه استخراج و دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل

استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل شامل دانلود کامنت های اینستاگرام ، خروجی گرفتن از لیست فالوورها و لایک های پست اینستاگرام  جهت قرعه کشی بین کامنت های اینستاگرام و انتخاب برنده  مسابقه اینستاگرامی توسط سایت marketing98.com امکان پذیر است  برای دانلود کامنت ها کافیه وارد برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 شده و لینک پست مورد نظر کپی کرده و برای ما ارسال نمایید

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۹ ، ۱۴:۲۶
milad gh
شنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۴۴ ب.ظ

هدفون بی سیم , خرید هدفون بی سیم

هدفون بی سیم یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که می خواهند هرچه زودتر از شر سیم و گره خوردن های کلافه کننده آن خلاص شوند. استفاده بسیار آسان و در هم ریختگی کمتر لوازم بی سیم نسب به مدل های سیمی آنها، باعث شده افراد بسیاری به این نوع از محصولات متمایل شوند.

 

 

https://stoktop.com/%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85/

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۹ ، ۱۳:۴۴
milad gh
جمعه, ۱۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۵۵ ب.ظ

سازنده حفاظ دیوار حیاط

 

سازنده حفاظ دیوار حیاط امنیتی برای منازل از قبیل حفاظ دیوار حیاط البته هر کدام از موارد امنیتی از قبیلحفاظ دیوار حیاط و دزدگیر و دوربین میتوانید تاثیر بسیار زیادی در امنیت محل شما داشته باشد.

 

سازنده حفاظ دیوار حیاط مورد سرقت قرار گرفتن مکان شما جلوگیری کند و البته اگر تمام این موارد به صورت یکجا و با هم در محل شما قرار داشته باشند قطعا سیستم امنیتی قوی تری شما برای محل خواهید داشت.

 

سازنده حفاظ دیوار حیاط احتمال سرقت را بسیار کم مینمایید ولی گزینه حفاظ دیوار با توجه به این که در گلوگاه و ورودی منزل قرار دارد به نسبت بقیه موارد تاثیر بیشتری درجلوگیری از سرقت دارد.

 

حفاظ دیوار به شکلی حالت پیشگیری دارد چرا که اگر سارقان نتوانند وارد محیط و مکان شما شوند پس بنابراین امکان سرقت نیز برای آنها وجود ندارد ولی دیگر وسایل امنیتی مانند حفاظ دیوار حیاط برای شما حالت پیشگیری دارند و بعد از ورود سارقان به محل شما عمل میکنند که در این زمان سارقان فرصت  و زمان ندارند که کار خود را انجام دهند و از محیط خارج شوند شما با مراجعه به یک سازنده حفاظ دیوار حیاط به راحتی میتوانید یک حفاظ دیوار حیاط برای مکان خود در طرح دلخواه انتخاب نمایید و امنیت محل و مکان خود را تامین نمایید.

 

البته مزیت دیگری که حفاظ دیوار حیاط نسبت به بقیه گزینه های امنیتی  مانند دوربین دارد این است که دوربین وسایل الکترونیکی هستند و امکان دارد توسط سارقان از کار انداخته شود و یا دچار عیبی شده باشند که شما متوجه آن نشوید و از کار افتاده باشند.

 

حفاظ دیوار حیاط نه امکان از کار افتادن آن توسط آن وجود دارد نه خراب شدن آن پس این نیز یک مزیت بزرگ حفاظ دیوارحیاط نسبت به بقیه گزینه های امنیتی است

 

آشنایی با انواع حفاظ دیوار حیاط

 

سازنده حفاظ دیوار حیاط یکی از مزایای دیگری که حفاظ دیوار حیاط نسبت به گزینه های امنیتی دیگر دارد این است که مانند شما با مراجعه به سازنده حفاظ دیوار حیاط دچار سردرگمی در انتخاب نوع و برند نمی شوید.

 

چون که جنس حفاظ دیوار حیاط  فقط از آهن است و شما با مراجعه به سازنده حفاظ دیوار حیاط فقط باید مدل آن را از نظر ظاهری انتخاب نمایید.

 

حفاظ دیوار حیاط از نظر ظاهری و شکل ساخت در مدل های مختلفی مانند شاخ گوزنی - نیزار - سرنیزه و از این قبیل موارد می باشد و همچنین با توجه به این که حفاظ دیوار حیاط  به صورت کارگاهی ساخته میشود.

 

سازنده حفاظ دیوار حیاط ساخت دست است  شما اگر طرح خاصی مورد نظر داشته باشید با مراجعه به سازنده حفاظ دیوار حیاط و عنوان کردن طرح مورد نظرتان سازنده میتواند.

 

حفاظ دیوار حیاط طبق طرح دلخواه شما تولید نماید پس اگر تصمیم به این دارید که یک گزینه امنیتی را برای محیط خود انتخاب نمایید حفاظ با توجه به مزیت هایی که دارد میتواند اولین گزینه و بهترین گزینه نسبت به سایر گزینه های امنیتی برای محل شما باشد.

 

جهت ارتباط بیشتر و مشاوره

 

https://hefazeiran.ir

 

 

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

 

 

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۹ ، ۱۴:۵۵
milad gh