Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

مشخصات بلاگ

The purpose of the review and the introduction of the world's best and most profitable sites.
These sites are monitored by our team every day. We are here to introduce monetized sites through digital currencies in the world

۱۰ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۹ ثبت شده است

دوشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۳۷ ق.ظ

ترینرهای بازی کامپیوتری Need for Speed: Heat

شلوغی روز به روز و خطر آن همه شب ها در نیاز به سرعت ™ گرما ، یک تجربه هیجان انگیز مسابقه خیابانی است که شما را ...

 

http://cryptocurrencyb2b.over-blog.com/2020/05/need-for-speed-heat-ghost-games.html

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۹ ، ۰۳:۳۷
milad gh
شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۲:۴۲ ب.ظ

موسسه حرف آخر، شاه کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۰

حرف آخر یک موسسه آموزشی می باشد که توسط استاد عبدالرضا منتظری پایه گذاری شده است. موسسه حرف آخر برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور جدیدترین روش‌های آموزشی را ارائه می‌دهد. در این مقاله در مورد ۹ ویژگی حرف آخر که باعث شده تبدیل به یکی از بهترین منابع کنکور شود می پردازیم.

مهم ترین سوالی که داوطلبان می پرسند این است که چرا حرف آخر جزو بهترین منابع کنکور است ؟ حرف آخر با استفاده از روش‌های آموزشی جدید، مفاهیم درسی را به صورت تصویرسازی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استفاده از تصویرسازی و انیمیشن‌سازی مفاهیم را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند. این سوال برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور پیش می‌آید که چرا حرف آخر؟ در این مقاله ویژگی‌های منحصربه‌فرد حرف آخر را بررسی می‌کنیم.

ویژگی های حرف آخر

آموزش با تصویرسازی و انیمیشن: خیال تا واقعیت

حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و انیمیشن، مفاهیم را آموزش می‌دهد. چرا این موسسه از تصویرسازی استفاده می‌کند؟ زیرا دانش‌آموزان باید از هر دو نیمکره مغز برای یادگیری مفاهیم استفاده کنند. متاسفانه در بیشتر آموزشگاه‌های کشور، دانش‌آموزان برای یادگیری فقط از نیمکره چپ استفاده می‌کنند. زمانی‌که مفاهیم به صورت انیمیشن آموزش داده می‌شوند مفاهیم به نیمکره راست منتقل می‌شوند. نیمکره راست حافظه بلندمدتی دارد. همین موضوع موجب می‌شود که مفاهیم برای طولانی مدت در ذهن دانش‌آموزان باقی بماند.

استفاده از الگو به جای تکنیک

بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌های کشور برای حل سوالات از تکنیک‌های خاص استفاده می‌کنند. این تکنیک‌ها فقط برای حل یک سوال مناسب هستند. دانش‌آموزان نمی‌توانند در جلسه کنکور تمامی این تکنیک‌ها را به یاد بیاورند. موسسه حرف آخر روش جدیدی را برای این موضوع ابداع کرده است. استفاده از الگو به جای تکنیک! این موسسه با ارائه الگو  کمک می‌کند تا دانش‌آموزان یا یک راه به سوالات مختلفی پاسخ دهند. الگو در حرف آخر دو مرحله دارد:

آموزش تمام مفاهیم درسی به صورت تصویری

برقراری ارتباط بین مفاهیم در نیمکره راست مغز

تمامی مفاهیم درسی توسط اساتید حرف آخر به صورت تصویرسازی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. این تصاویر وارد نیمکره راست مغز دانش‌آموزان و داوطلبان می‌شود. نیمکره راست ارتباط پنهانی بین مفاهیم رو کشف می‌کند و در حافظه بلندمدت ثبت می‌نماید. یادگیری با نیمکره راست بسیار راحت است زیرا برای مدت طولانی مفاهیم در ذهن باقی می‌ماند. حرف آخر یک الگو را با تعداد زیادی از تکنیک‌ها ایجاد کرده است. الگو مانند یک شاه کلید است که تمامی سوالات را پاسخ می‌دهد.

پروژه ۶۰۴۰ : یادگیری کنکور در ۱۰۰ روز

یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌های مطالعاتی در کشور، پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر است. این پروژه در یک دوره ۱۰۰ روزه، تمامی مفاهیم دروس کنکور را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. پروژه ۶۰۴۰ از دو قسمت عمده یا دو بازه زمانی تشکیل شده است:

بازه زمانی ۶۰ روزه برای مطالعه

بازه زمانی ۴۰ روزه برای تست زدن

دانش‌آموزان با برنامه مشخص در یک بازه زمانی ۶۰ روزه، تمامی مفاهیم را به طور کامل آموزش می‌بینند. قسمت دوم این پروژه، یک دوره ۴۰ روزه همراه با ۲۰ آزمون شبیه به کنکور است. دانش‌آموزان در بازه دوم با استفاده از پکیج ۶۰۴۰ به سوالاتی همانند آزمون کنکور پاسخ می‌دهند.

دوره ۴۰ روزه پکیج، شامل تحلیل آزمون است. دانش‌آموزان در تحلیل آزمون با استفاده از پاسخ‌نما حرف آخر بر روی سوالات دشوار کلیک می‌کنند. استاد مربوطه پاسخ سوال را برای دانش‌آموزان حل می‌نماید و درسنامه آن مبحث را توضیح می‌دهد.

دانش‌آموزان بعد از مطالعه ۶۰ روزه و تست زدن در یک بازه‌ی ۴۰ روزه برای آزمون کنکور آماده می‌شوند. این پروژه به صورت یک آموزش صفر تا صد است و تمامی مباحث دروس کنکور را توضیح می‌دهد.

بهترین منابع کنکور با ۱۲ استاد برتر کنکور

حرف آخر با استفاده از تکنولوژی‌های نوین آموزشی و اساتید برتر کشور به یکی از موفق‌ترین موسسات آموزشی تبدیل شده است. اساتیدی که در این موسسه فعالیت دارند مهم‌ترین رکن در موفقیت حرف آخر و دانش‌آموزان هستند. مردان شماره یک این موسسه عبارتند از:

استاد عبدالرضا منتظری: مدرس ریاضی

استاد پیمان کامیار: مدرس فیزیک

استاد غلامحسین شیروانی: مدرس شیمی

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر

استاد محمد واعظی: مدرس عربی

استاد علیرضا یوسفیان‌پور: مدرس دینی

استاد محسن منتظری: مدرس ادبیات

استاد مجتبی محمودی: مدرس زبان انگلیسی

۹ مزیت پکیج‌های حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و اختصاصی پکیج‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌کند. پکیج‌های این موسسه به صورت مفهومی و تصویری تمامی مطالب را آموزش می‌دهند. تصویرسازی در این پکیج‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم را در نیمکره سمت راست مغز ثبت نمایند.

پکیج‌های حرف آخر شامل تعدادی دی وی دی و کتاب‌های کار است. دی وی دی‌ها شامل آموزش به صورت تصویرسازی هستند و کتاب‌ها از الگوها و سوالات تستی تشکیل شده‌اند. داوطلبان پس از مشاهده دی وی دی‌ها به سراغ حل تست و یادگیری الگوها می‌روند.

پکیج‌های این موسسه مزایای زیر را دارند:

آموزش تمامی مفاهیم به صورت تصویرسازی و انیمیشن

تدریس به صورت معلم و شاگرد

قیمت بسیار مناسب

جامع و کامل

تبدیل تعداد زیادی از فرمول‌ها به یک الگو و نقشه راه

آموزش روش‌های سریع تست زنی

آموزش با استفاده از الگوسازی و شهودی‌سازی

پویانمایی های دقیق و عمیق

تثبیت و تکرار مطالب

جمع بندی

حرف آخر تمام آن چیزی هست که شما برای موفقیت در کنکور به آن نیاز دارید. کنکور برای بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان مقطعی مهم در زندگی است. والدین و دانش‌آموزان به دنبال بهترین راه برای موفقیت در کنکور هستند.داوطلبانی که از پکیج‌های این موسسه استفاده می‌کنند حرف آخر را در کنکور سراسری خواهند زد. داوطلبان کنکور برای قبولی در رشته پزشکی، نیاز به یک برنامه مطالعاتی مناسب دارند. دانش‌آموزان می‌توانند جهت دریافت این برنامه مطالعاتی، کلمه پزشکی را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ ارسال کنند.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۴:۴۲
milad gh
شنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۵:۳۰ ب.ظ

ثبت آگهی املاک

اخبار ملک بزرگترین سایت خبری تحلیلی و دایرکتوری ملک و املاک در ایران میباشد. که کاربران در قسمت ثبت آگهی املاک، مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما، اخبار ملک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را رعایت نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۷:۳۰
milad gh
جمعه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۴۱ ب.ظ

سازه چادری

علی رغم مقاومت بسیار بالای سازه چادری ثابت در برابر باد ، برف و عوامل جوی مقاومت سازه های متحرک در برابر نزولات جوی و طوفان های شدید محدود می باشد. سازه های متحرک پارچه ای در هنگام باد های شدید و یا برف سنگین می بایست در حالت بسته قرار بگیرند تا وزن برف و یا نیروی باد آسیب به آن نرساند. به همین خاطر استفاده از سازه های متحرک به عنوان سقف پارچه ای و یا سایبان چادری به مجموعه ای هایی که تجهیزات زیادی دارند توصیه نمی گردد. مهمترین کاربردهای سایبان چادری متحرک به سقف فضای باز کافی شاپ ها، سایبان استخر و سایبان پارچه ای ورودی ساختمان ها و مجموعه های تجاری کاربرد دارد.

 

سازه چادری جمع شونده پارچه ای برای سقف کافی شاپ ها

سایبان کافی شاپ ها در فضای باز به عنوان یکی از کاربردهای بسیار متداول سازه چادری جمع شونده با به عبارتی سقف جمع شونده مورد استفاده قرار می گیرد. کافی شاپ ها ترجیح می دهند از مشتریان خود در طول روز و زمان هایی که هوای مطلوب است در فضای باز پذیرایی کنند و در زمان تابش شدید آفتاب و یا باران و برف با استفاده از سقف های متحرک و سایبان های گسترده استفاده کنند. علاوه بر آن احداث سایبان های دائم در فضای باز جلوی کافی شاپ ها احتمال تعارض با قوانین شهرداری وجود دارد به همین دلیل صاحبان کافی شاپ به سازه چادری متحرک و یا چتر موقت بسیار علاقمند می باشند.

 

سازه پارچه ای متحرک به عنوان سایبان استخر

یکی دیگر از کاربردهای سازه پارچه ای متحرک به عنوان سایبان استخرها می باشد. در طول روز احتمال وارد شدن آشغال و کثیفی به استخر ها و گرم شدن آب آنها وجود دارد به همین دلیل در بسیار از ویلاهای شخصی استفاده از سقف پارچه ای به عنوان محافظ استخر و همچنین سایبان اطراف استخر بسیار کاربرد دارد. ایجاد حریم خصوصی برای استفاده کنندگان از استخر در بسیاری از موارد که همسایه ها بر روی استخر تسلط دارند نیز بسیار مهم می باشد. استفاده موقت از سایبان به عنوان حریم خصوصی و استفاده از آفتاب در سایر زمان ها تنها در صورت استفاده از سازه چادری متحرک امکان پذیر می باشد. علاوه بر آن ایجاد ظاهری مدرن و زیبا معماری منظر خاصی را به ویلای شخصی می بخشد.

 

نیروی محرکه سازه چادری جمع شونده شرکت ساینا در دو حالت اتومات و دستی قابل طراحی و اجرا می باشد. در مدل های اتومات با نصب یک موتور و طراحی یک ریموت کنترل فعالیت جمع شدن و باز شدن سایبان چادری به صورت کاملا خودکار و کنترل شده انجام می شود. در مدل های دستی با هدف کاهش هزینه های مشتری، جمع شدن و باز شدن سازه چادری با استفاده از دست و مکانیزم های مکانیکی انجام می شود. تمامی طراحی های سازه چادری متحرک ساینا سایه به مدت ۱ سال گارانتی طراحی و قطعات داشته و به مدت حداقل ۳ سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۵:۴۱
milad gh

در اینجا نگاهی خواهیم داشت بر یخچال فریزر بوش، یخچال ساید بای ساید بوش، یخچال فریزر دوقلو بوش و یخچال توکار با ضمانت بهترین قیمت از نمایندگی بوش

اگر قصد خرید بهترین مارک یخچال فریزر با قیمت مناسب را برای منزل و یا محل کار خود را دارید و در این میان یخچال فریزر بوش را انتخاب کرده اید باید بگوییم این برند آلمانی یکی از بهترین تولید کننده های این محصول در دنیا شناخته می شود که توانسته با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا نظر بسیاری از خریداران را در سطح دنیا را به خود اختصاص دهد و به عنوان بهترین مارک یخچال فریزر شناخته شود ما در اینجا سعی داریم مواردی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم که بتواند در انتخاب و خرید یخچال فریزر مناسب به شما کمک کند. در آخر اگر قصد خرید یخچال فریزر بالا پایین بوش، یخچال فریزر دوقلو بوش، یخچال ساید بای ساید بوش و یا یخچال فریزر توکار بوش را برای منزل خود را داشتید می توانید این محصول را با گارانتی بوش سرویس و ضمانت بهترین قیمت از فروشگاه آنلاین 20 بخر نمایندگی لوازم خانگی بوش در ایران تهیه نمایید، اما اگر قصد خرید حضوری از یک فروشگاه فیزیکی را داشتید می توانید آدرس و تلفن نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود را دریافت نمایید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش

یکی از مدل های بسیار متداول یخچال فریزرهای بالا پایین شرکت بوش است که به علت فضای کمتری که این نوع یخچال فریزرها اشغال می کند طرفداران بسیار زیادی دارد که بدنه آن می تواند سفید و یا استیل باشد که این مورد کاملا بستگی به دیزاین و دکوراسیون آشپزخانه شما دارد اما لازم به ذکر است اگر دوست دارید که ست آشپزخانه خود را استیل تهیه کنید خبر خوب این است که شرکت بوش از استیل ضد لک در محصولات خود استفاده می کند که اثر انگشت بر روی آنها باقی نمی ماند و جای نگرانی برای تمیز کردن آن نیست.

یخچال فریزر بالا پایین بوش می تواند به دو شکل باشد فریزر بالا و یا فریزر پایین که هرکدام مزایای خود را دارند و بیشتر از روی عادت و سلیقه ای است اما دقت داشته باشید مدل هایی که فریزر آنها در بالا قرار دارد فریزر آنها به صورت طبقه ای است اما مدل هایی که فریزر آنها در پایین قرار دارد دارای کشو هستند و این باعث می شود تا قرار دادن و یا برداشتن مواد غذایی در آن بسیار آسان تر باشد چراکه با بیرون کشیدن کشو به سمت بیرون دسترسی شما به آن بسیار راحت تر انجام می شود اما مزیت دیگری که یخچال فریزر بالا پایین بوش با فریزر پایین دارند این است که به دلیل اینکه یخچال در طول روز استفاده بیشتری نسبت به فریزر دارد زمانی که شما به یخچال خود مراجعه می کنید یخچال کاملا روبروی شماست و دسترسی به آن برای شما بسیار راحت تر است و احتیاج به خم شدن برای برداشتن مواد غذایی از آن را ندارید به همین جهت نیز مدلهایی که فریزر پایین هستند در یخچال فریزر های بالا پایین بوش کمی پرفروش تر هستند.

اما در ادامه یکی دیگر از امکاناتی که برخی از مدلهای یخچال فریزر بالا پایین بوش دارند وجود آب سردکن بر روی یخچال است که این امکان را به شما می دهد تا اب خنک همیشه در دسترس شما باشد اما دقت داشته باشید آب ریز در تمام یخچال فریز های بالا پایین به صورت قم قمه هست به همین خاطر بهتر است هر بار قبل از پر کردن مخزن آن را به خوبی بشورید و سپس آن را پرکنید وجود آبریز بر روی یخچال باعث می شود درب یخچال بسیار کمتر باز شود که این باعث کاهش مصرف انرژی در یخچال می شود، اما اگر خانواده پرجمعیتی دارید می توانید یک یخچال ساید بای ساید بوش را برای منزل خود تهیه کنید و یا می توانید به سراغ یخچال فریزر دوقلو بوش بروید.

یخچال فریزر دوقلو بوش

یخچال فریزر دوقلو بوش نیز یکی دیگر از مدل های بسیار پرطرفدار محسوب می شود که معمولا خانواده های پرجمعیت طرفدار این مدل هستند چراکه می تواند فضای بسیار بزرگی را برای شما فراهم سازد، اما یخچال فریزر دوقلو بوش یک مزیت بزرگ نسبت به تمام دیگر مدل‌ها دارد آن هم این است که عمق یخچال فریزر دوقلو 60 سانتیمتر می باشد که می تواند دقیقا هم سطح کابینت شما قرار گیرد و چیزی از آن بیرون نزند چراکه عمق تمام کابینت ها به صورت استاندارد 60 سانتیمتر است و این باعث می شود دکوراسیون آشپزخانه شما بسیار زیباتر به نظر برسد، طراحی های بسیار ساده و زیبا در یخچال فریزر دوقلو بوش باعث شده طرفداران بسیار زیادی داشته باشد و به یکی از مدل های بسیار پرطرفدار شرکت بوش تبدیل شود، شاید بسیاری از افراد به دلیل آبریز و یخ ساز اتوماتیک ترجیح دهند که به دنبال یخچال ساید بای ساید بوش بروند به همین دلیل شرکت بوش برای اینکه بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد یکی از مدل های یخچال فریزر دوقلو بوش را به همراه آبریز و یخ ساز اتوماتیک طراحی کرده است که می تواند همانند یخچال ساید بای ساید به شیر آب متصل شود و اب سرد و یخ قالبی را همیشه برای شما آماده داشته باشد، اما دقت داشته باشید که یخچال فریزر دوقلو بوش به 120سانت عرض احتیاج خواهید داشت؛ اما اگر به دنبال یک آشپزخانه مدرن هستید ما به شما انواع یخچال فریزر توکار بوش را پیشنهاد می کنیم که به جرئت می توان گفت که بهترین در نوع خود می باشد.

یخچال ساید بای ساید بوش

یکی از پرطرفدارترین انواع یخچال ساید بای ساید بوش است که با وجود آبسرد کن و یخ ساز بر روی درب آن باعث می شود اب خنک یخ قلب و خرد همیشه در دسترس شما باشد علاوه بر آن وجود درب بار روی درب این امکان را به شما می دهد تا با قرار دادن نوشیدنی های پرمصرف که ممکن است در طول روز به آن احتیاج داشته باشید دیگر لازم به باز کردن درب یخچال نداشته باشید که این موضوع باعث کاهش مصرف انرژی در یخچال ساید بای ساید بوش می شود، متأسفانه بسیاری از خانم ها تصور می کنند که فضای یخچال ساید بسیار کمتر از دیگر مدل ها است در صورتی که در واقعیت این طور نیست در ادامه که ما در مورد واحد اندازه گیری یخچال صحبت می کنیم بهتر می توانید فضای داخلی آن را اندازه بگیرید و توجه داشته باشید که وجود طبقات در ساید بای ساید و درب آن این امکان را به شما می دهد که بهتر بتواند مواد غذایی خود را تفکیک کنید و به آن دسترسی داشته باشید این یکی از مزیت های بسیار خوب در یخچال ساید بای ساید بوش محسوب می شود تنها مشکل آن به نسبت یخچال های دوقلو این است که عمق ساید بای ساید بسیار بیشتر است و در بیشتر مواقع بین 20 تا 30 سانتیمتر از کابینت شما بیرون می زند چراکه عمق تمام کابینت ها به صورت استاندارد 60 سانت می باشد، اما دقت داشته باشید عمق ساید بای ساید نسبت به دیگر مدل های یخچال بیشتر است و چیزی حدود 15 تا 20 سانت از کابینت شما بیرون خواهد زد پس اگر با این مسئله مشکل دارید به شما پیشنهاد می کنیم به دنبال یخچال فریزر دوقلو بوش باشید اما اگر دوست دارید آشپزخانه ای لوکس و ساده داشته باشید یخچال فریزر توکار بوش بهترین گزینه برای شماست.

یخچال فریزر توکار بوش

در سال های اخیر با مدرن شدن سبک زندگی ها و قرار گرفتن آشپزخانه به عنوان قسمتی از منزل که در دید است بسیاری ترجیح می دهد از یخچال فریزر توکار بوش و دیگر وسایل توکار استفاده کنند تا بتوانند آشپزخانه ای ساده و مدرن داشته باشند، دقت داشته باشید که نوع موتور و لولاهای درب در یخچال فریزر توکار بسیار اهمیت دارد چراکه با قرار گرفتن آن در داخل کابینت و نداشتن فضایی برای گردش هوا سیستم خنک کننده موتور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا در طول زمان آسیبی به موتور وارد نشود به همین خاطر نیز شرکت های محدودی دارای این تکنولوژی هستند اما مورد دیگر وجود لولاهای بسیار قدرتمند است که به در طول زمان مشکلی برای آن به وجود نیاید دقت داشته باشید که چوب کابینت شما بر روی آن نصب می شود که می تواند وزن بسیار زیادی داشته باشد و این موضوع باعث آسیب رسیدن به درب یخچال شود، شرکت بوش در این زمینه دارای یخچال فریزر دوقلو توکار بوش، یخچال بالا پایین توکار بوش و یخچال زیر کابینتی بوش می باشد و یکی از بهترین برندها در این زمینه محسوب می شود قیمت یخچال فریزر توکار بوش به نسبت کیفیت و طول عمری که دارد در مقایسه با دیگر برندها غیر قابل مقایسه است به همین خاطر نیز شرکت بوش توانسته قسمت بزرگی از این بازار را در سرتاسر دنیا از آن خود کند.

واحد اندازه گیری یخچال

یکی از مهم ترین در زمان خرید یخچال فریزر دانستن فضایی واقعی آن است که متاسفانه واحد اندازه گیری فوت در ایران به صورت اشتباه برای اندازه گیری یخچال شناخته می شود در صورتی که واحد اندازه گیری یخچال بر اساس لیتر است که فضای داخلی یخچال را به صورت واقعی به شما نشان می دهد در تمام دفترچه های راهنما و برچسب انرژی یخچال نیز که مصرف انرژی آن نشان داده شده است اندازه یخچال نیز بر اساس لیتر بر روی آن نشان داده شده است پس اگر قصد مقایسه مدل های مختلف را با یکدیگر دارید به شما تاکید می کنیم اندازه آنها را با لیتر مقایسه کنید تا فضای واقعی را به دست آورید، به همین جهت است وقتی یک یخچال را در فروشگاه های مختلف می بینید و از فروشنده می پرسید که این یخچال چند فوت است عددهای مختلفی را می شنوید چراکه فروشنده فقط به خاطر اینکه شما را راضی کند عددی را به عنوان فوت یخچال می گوید که اشتباه است و این مورد می تواند در انتخاب شما تاثیر بگذارد حال اگر فکر می کنید که یخچال فریزر دوقلو فضای بیشتری از یخچال ساید بای ساید بوش دارند بهتر است حجم آنها را بر اساس لیتر با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بر اساس نیاز خود بگیرید، پس همیشه دقت داشته باشید که میزان ظرفیت داخلی یخچال فریزر براساس واحد لیتر تعیین و اندازه خارجی آن براساس واحد فوت محاسبه می شود.

منبع: نیک صالحی

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۵:۲۵
milad gh
چهارشنبه, ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۸:۳۵ ب.ظ

صنعت تک

تنها شرکت عرضه محصولات ترانسمیتر فشار با تضمین گارانتی

قوی ترین تیم بازدید و خدمات پشتیبانی محصولات سنسور فشار و معرفی، مشاوره و اطلاع رسانی درمورد برند های مختلف سنسور فشار و سنسور القایی و ترانسمیتر دما

کامل ترین و به روزترین وب سایت مرجع اطلاع رسانی مقالات و اطلاعات کاربردی مرتبط با کنترلر دما و رطوبت

همکاری در زمینه تامین تجهیزات اندازه گیری فشار با شرکت های نام آشنایی چون فولاد مبارکه،آب و فاضلاب، بستنی میهن و…

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۰:۳۵
milad gh
يكشنبه, ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۱۷ ب.ظ

بهترین ماشین ظرفشویی بوش را چگونه انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین ماشین ظرفشویی بوش را که به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی شناخته می شود را انتخاب و با بهترین قیمت به طور مستقیم از نمایندگی بوش تهیه کنیم.

اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی برای منزل خود را دارید و در این میان بوش المان را به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی برای منزل خود انتخاب کرده اید مطمئنا در مورد برند بهترین انتخاب را داشته اید اما احتمالا برای انتخاب مدل سردرگم شده اید چراکه وقتی شما به بازار و یا یک فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنید احتمالا با انبوهی از مدل های مختلف روبرو خواهید شد که بسیاری از آنها از نظر ظاهر شبیه به هم هستند اما اختلاف قیمت بین مدل های مختلف می تواند شما سردرگم کند چراکه دلایل واقعی اختلاف قیمت ماشین ظرفشویی بوش را نمی دانید به همین دلیل ممکن است مانند بسیاری از ایرانی ها ترجیح دهید که بالاترین و آخرین مدل را انتخاب کنید چراکه اکثریت مردم تصور می کنند بالاترین و گران ترین مدل مطمئنا کیفیت شستشو و طول عمر بیشتری دارد به همین دلیل ترجیح می دهند کمی بیشتر برای خرید ماشین ظرفشویی خود هزینه کنند.

اما اگر این چنین فکر می کنید باید بگوییم که این طرز فکر حداقل در اینجا اشتباه است چراکه تمام مدل های ماشین ظرفشویی بوش از نظر کیفیت شستشو و طول عمر در یک سطح قرار دارند تنها امکانات و تکنولوژی بکار رفته در آنهاست که باعث افزایش و اختلاف قیمت در آنها می شود که شاید بسیاری از این فناوری ها و برنامه های شستشو برای شما کارایی زیادی نداشته باشد به یاد داشته باشید که بوش به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی در دنیا شناخته می شود پس می توان گفت نمام مدل های این شرکت جزو بهترین ها محسوب می شوند، پس اگر می خواهید برای خرید ماشین ظرفشویی بوش هزینه کنید بهتر است مدلی را انتخاب کنید که مناسب با نیازهای شما باشد پس باید مدلی را انتخاب کنید که امکانات و ویژگی هایی مورد نظر شمارا داشته باشد و از آن مهم تر بتوانید از امکانات آن استفاده کنید اما نه مانند بسیاری از افراد که بالاترین مدل ماشین ظرفشویی بوش را در منزل دارند اما هیچ وقت از امکانات و برنامه های شستشوی آن استفاده نمی کنند چراکه بیشتر این افراد معمولا از یک و یا نهایتا دو برنامه شستشوی آن استفاده می کنند.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش و تاثیر تکنولوژی های بکار رفته در آن

در ابتدا قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تکنولوژی هایی که در بالا رفتن قیمت ماشین ظرفشویی بوش می توانند تاثیر گذار باشند و ممکن است برخی از آنها کارایی زیادی برای شما نداشته باشد و ترجیح دهید برای آن هزینه نکنید اما زمانی می توانید این تصمیم را بگیرید که با مزیت و نحوه عملکرد آنها به خوبی آشنا باشید؛ به طور مثال امروزه سنگ زئولیت Zeolite در ماشین ظرفشویی خیلی بر سر زبان ها است به همین خاطر خیلی از افراد را می بینید که فقط به دنبال مدلی از ماشین ظرفشویی بوش هستند که دارای سنگ زئولیت باشد و حاضر هستند بابت یک چنین آپشنی هزینه بسیار زیادی کنند بدون آنکه بدانند سنگ Zeolite چگونه کار می کند و می تواند چه مزیت هایی برای آنها ایجاد کند تا بتوانند تصمیم بگیرید که آیا این میزان هزینه برای داشتن چنین امکانی برای شما می تواند مفید باشد یا خیر؟ به همین جهت بهتر است بدانید که سنگ زئولیت Zeolite در حقیقت یک ماده یا همان سنگ معدنی است که از آلومینوسیلیکات تشکیل شده این سنگ مانند خیلی از سنگ های موجود در طبیعت دارای خصوصیتی می باشد که می تواند رطوبت را به خود جذب کرده و آن به گرما تبدیل کند گرمایی که این سنگ با دریافت رطوبت می تواند تولید کند چیزی در حدود 240 درجه فارنهایت می باشد که شرکت بوش به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی در دنیا از ویژگی این سنگ برای کاهش مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی بوش استفاده می کند، به این صورت که سنگ زئولیت در کنار المنت قرار می گیرد و برای تولید گرما به آن کمک می کند و باعث کاهش مصرف انرژی در دستگاه می شود در ادامه با نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

ماشین ظرفشویی بوش به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی زمانی که شروع به آبکشی اولیه ظروف می کند سنگ زئولیت شروع به جذب رطوبت در دستگاه می کند و آن را به گرما تبدیل می کند در مرحله بعد وقتی ماشین ظرفشویی وارد مرحله شستشو می شود المنت ها داغ شده شروع به گرم کردن آب می کنند در اینجا سنگ زئولیت که در کنار المنت قرار دارد به کمک آن رفته و باعث می شود المنت زمان کمتری برای گرم کردن آب روشن باشد که این باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود اما کار به اینجا تمام نمی شود چراکه وقتی ماشین ظرفشویی بوش شستن ظروف را به پایان می رساند و وارد مرحله خشک کردن ظروف قرار می گیرد بار دیگر این گرما به کمک المنت ها می آید در اینجا فن شروع به باد زدن می کند و گرمای سنگ و المنت را در ماشین به حرکت در می آورد در اینجا نیز سنگ زئولیت باعث می شود که المنت زمان کمتری روشن باشد درنتیجه باز برق کمتری مصرف خواهد شد، دقت داشته باشید که سنگ زئولیت تاثیری بر کیفیت خشک کردن ظروف ندارد چراکه تنها باعث می شود چیزی حدود 10 درصد در مصرف انرژی کاهش پیدا کند به همین دلیل مدل هایی که دارای این سنگ می باشند دارای برچسب انرژی +++A می باشند اما مدل هایی که دارای این سنگ نیستند رتبه انرژی آنها ++A می باشد.

اما یک تفاوت کوچک نیز بین مدل هایی که دارای سنگ Zeolite هستند با مدل هایی که سنگ زئولیت ندارند وجود دارد آن هم این است که چون سنگ زئولیت بخار و رطوبت آب را به خود جذب می کند به همین خاطر زمانی که شما درب این ماشین ظرفشویی بوش را باز می کنید هیچ بخاری در دستگاه وجود ندارد به همین دلیل شما می توانید همان لحظه ظروف را خارج کرده و داخل کابینت قرار دهید، اما در مدل‌هایی که دارای سنگ زئولیت نیستند زمانی که شما درب ماشین ظرفشویی را باز می کنید شما مقداری بخار داخل دستگاه مشاهده می کنید و باید تنها چند دقیقه درب دستگاه را باز گذاشته و اجازه دهید بخار آب خارج شده و خشک شود تنها کافی است 10 دقیقه به آن زمان دهید، حال با مزیت و نحوه عملکرد این سنگ آشنا شدید اما باید توجه داشته باشید که امروزه در سال 1399 که در آن قرار داریم با توجه به قیمت ماشین ظرفشویی بوش این آپشن باعث افزایش چیزی حدود 1.5 میلیون تومان در دستگاه می شود که با توجه به هزینه مصرف انرژی در ایران می توان گفت که آپشن هیچ توجیه اقتصادی برای ما ندارد اما وقتی فردی در اروپا20 یورو بابت این آپشن بیشتر پرداخت می کند وقتی حساب می کند اگر از این ماشین ظرفشویی بصورت روزانه استفاده کند بعد از یک سال با کاهشی که در هزینه برق می تواند برای او داشته باشد بعد از یک سال این آپشن هزینه خود را جبران می کند و از آن به بعد برای او پس انداز محسوب می شود؛ همان طور که مشاهده کردید وقتی مزیت و عملکرد یک برنامه و یا تکنولوژی را درست بدانیم مطمئنا می توانیم انتخاب مدل بهتری از بهترین مارک ماشین ظرفشویی در دنیا داشته باشیم.

نگاهی بر برنامه های شستشوی بهترین مارک ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از عواملی که باعث تاثیر بسیار زیادی در قیمت ماشین ظرفشویی بوش می شود برنامه های شستشو هستند که هرکدام عملکرد مخصوص به خود را دارند و زمانی این برنامه ها می توانند در بالا بردن کیفیت شستشو تاثیر داشته باشند که ما بتوانیم به درستی از آنها استفاده کنیم اما استفاده نادرست از آنها نیز می تواند برای ما مشکل ساز باشد و ممکن است که بسیاری از آنها کاربردی برای ما نداشته باشد پس بهتر است مدلی را انتخاب کنیم که برنامه های شستشوی مورد نیاز ما را داشته باشد، به طور مثال زمانی که قصد داریم ظروف بزرگ مانند ماهیتابه و قابلمه برای شستن دارید در داخل ماشین ظرفشویی بوش قرار دهیم شما می توانید برنامه Intensive Zone را به برنامه شستشوی خود اضافه کنید اما بهتر است که بدانید که وقتی از این برنامه استفاده می کنید سبد پایین ماشین ظرفشویی با دما و فشار بالاتری شسته می شود که این فشار آن می تواند در بلندمدت باعث کدر شدن ظروف کریستال شما شود و یا باعث کم رنگ گل های ظروف شما شود به همین خاطر زمان استفاده از این برنامه به شما پیشنهاد می شود که ظروف کریستالی و گل دار خود را در سبد بالا قرار دهید تا فشار بالای آب باعث آسیب زدن به آنها نشود همان طور که می بینید اگر با نحوه عملکرد یک برنامه آشنایی درستی نداشته باشید آن برنامه می تواند به ظروف شما آسیب وارد کند حتی اگر بهترین مارک ماشین ظرفشویی را در خانه داشته باشید؛ اما حتما برای شما جالب است که بدانید برنامه های دیگری مانند VarioSpeed Plus که باعث کاهش زمان شستشو می شود و یا برنامه Intensive 70° شستشوی فوق بهداشتی و دیگر برنامه های شستشو چطور کار می کنند و در آخر چه معایب و مزایایی می توانند برای شما داشته باشند شما بر اساس این اطلاعات هم بهتر متوجه می شوید که به کدام یک از این برنامه ها احتیاج دارید و هم بهتر می توانید از آن استفاده کنید.

حال اگر متوجه اهمیت این اطلاعات شده اید و تصمیم دارید قبل از انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی بوش بیشتر با این موارد آشنا شوید ما می توانیم به شما پیشنهاد کنیم نگاهی به «مجله اینترنتی 20 بخر» داشته باشید مقالاتی که در این مجله ما به شما پیشنهاد می کنیم آنها را مطالعه کنید را به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش: در این مقاله شما می توانید با نحوه عملکرد برنامه ها و تکنولوژی های بکار رفته در ماشین ظرفشویی بوش به طور کامل آشنا شوید این موضوع هم می تواند در استفاده از آنها در آینده به شما کمک کند و هم اینکه بتوانید بهترین مدل را بر اساس نیاز و بودجه مناسب ترین قیمت ماشین ظرفشویی بوش را تهیه کنید.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی: در این مقاله شما با بهترین برندهای ماشین ظرفشویی مانند بوش، میله، آ.ا.گ، ال جی و سامسونگ آشنا خواهید شد تا بتوانید بر اساس آن بهترین مارک ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید همچنین در این مقاله شما با انواع ماشین ظرفشویی رومیزی، مبله، توکار و ظرفیت های آنها بهتر آشنا می شوید تا بهتر بتوانید بر اساس جمعیت و کارایی خود نوع ظرفشویی خود را انتخاب کنید در ادامه این مقاله تکنولوژی و برنامه های شستشو نیز توضیح داده می شود که در صورت خواندن مقاله بالا نیاز به خواندن آنها ندارید.

نمایندگی بوش: اگر دوست دارید بدانید که آیا لوازم خانگی بوش آلمان در ایران نمایندگی فعال دارد یا خیر و دوست دارید برای اطمینان مستندات آن را ببینید به شما پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را مجله اینترنتی 20 بخر بخوانید، اما اگر دوست دارید خرید خود را به صوت فیزیکی از یک فروشگاه داشته باشید می توانید به آدرس و تلفن نزدیک ترین فروشگاه بوش به منزل خود دسترسی داشته باشید اما اگر تمایل داشته باشید می توانید خرید خود را به صورت مستقیم و آنلاین از نمایندگی بوش با بهترین قیمت از فروشگاه آنلاین 20 بخر انجام دهید.

گارانتی بوش: در این مقاله نیز شما با گارانتی بوش سرویس ضمانت نامه اصلی بوش در ایران، سیهاوی بزرگترین گارانتی شخصی، کارا سرویس و دیگر ضمانت نامه های بوش آشنا می شوید تا بتوانید بر اساس مستندات گارانتی بهترین گارانتی را انتخاب کنید امیدوار هستیم این مقاله توانسته باشد برای خرید ماشین ظرفشویی بوش به شما کمک کرده باشد ممنون می شویم دیدگاه و نظرات خود را برای ما در اینجا قرار دهید تا در کامل کردن این مقاله بتوانیم از آنها استفاده کنیم، اما اگر سوالی داشتید می توانید از مشاورین 20 بخر نمایندگی بوش در ایران کمک بگیرید.

منبع: بولتن نیوز

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۵:۱۷
milad gh
شنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۲:۰۷ ب.ظ

سیگنال ترید ارز دیجیتال

SignalyTrading

О SignalyTrading

SignalyTrading, является новым стартапом и составляет нувую группу молодых специалистовБлокчейн-индустрии. SignalyTrading можно считать одним из самых лучших междкнародныхпредставителей сигнала торговли криптовалюты и связанных услуг по разумной цене. Группа SignalyTrading имеет сайты, каналы и разные группы. Вы в настоящее время вошли вмеждународный сайт SignalyTrading. Группа SignalyTrading всегда развивает этот сайт идругие сайты, сервисы, методы и свои услуги.

 

WWW.BitcoinTradingSignal.Net

 

Сигналы и Биржи

В залотой подпискесамые лучшие сигналов биржи Бинанс представляютсяв качествеглавной услуги. В этом сервисе, сигнал биржи Kucoin, Bittrex и  Poloniex, представляется вкачестве второстепенной услуги. В этом сервисе, кроме сигнала биткоина и сигнала Ethereum  (Ефириум), представляются сигнал других альткоинов и стейблкоиновтаких, как Tether.

В серебряной подписке, только сигнал биржи Бинанс ограничено представляется.

Представленные сигналы будут включать в себя только сигнал биткоина и сигнал Ethereum  (Ефириум). В этом сервисе не будут представлены сингнал стейблкоина, сигнал tether исигнал других альткоинов такихкак Бинанс КоинВ золотой подпискесигналы крипто неимеют такого ограничения.

 

Количества и время сигналов криптовалюты в услугах золотой подписки

Количества представленных сигналов криптовалюты в сервисах золотой подписки, соответствует рыночным ситуациям. В общем, в настоящее время, представленные сигналыкриптовалюты в золотых подписках составляет более несколько сотен сигналов в месяцЭтоколичество сигналов неуклонно растетЭто гораздо большепо сравнению с бесплатнымсигналом криптовалюты или со серебряной подпиской.

Вид представленного сигнала криптовалюты бывает краткосрочным и среднесрочным.показатель успешности сигналов Бинанс и сигналов криптовалюты составляетприблизительно от 82 до 95 процентов.

.

Период времени сигнала составляет от 1 до 40 дней. С нами вы будете испытывать на 50%меньше риска. Вы получите самые профессиональные и лучшие сигналы криптовалюты  втелеграм мессенджере.

 

Особенности канала сигнала криптовалюты

В отличие от других сервисов, которые представляют сигнал криптовалютымыпрофеционально работали над интерфейсом телеграм канала сигнала криптовалюты. Вэтом сервисе, вы получите самые лучшие сигналы криптовалюты в сфере одного чистого идружественного интерфейса. Ваши глаза меньше будут усталыми. Ваше внимание большебудет сосредоточено на сигналах. Удобно и быстро можете одним кликом проверять ситуациюодного сигнала криптовалюты на бирже, например Бинанс. В настоящее время, телеграмканал сигнала криптовалюты в золотых и серебряных подвисках SignalyTrading, являетсясамым професиональным и лучшим телеграм каналом сигнала  криптовалюты.

 

 

Уровень риска сигнала криптовалюты

Все представленные сигналы криптовалюты, имеют систему анализа и управления рисками. Вотличие от сервисов, которые представляют

бесплатный сигнал криптовалютыи даже платные сервисы, все представленные сигналыБинанс и сигналы других бирж криптовалюты в  SignalyTrading классифицированы с точкизрения уровня риска. Сигнал с показателем риска 5,5 имеет самый высокий риск и сигнал споказателем риска 1,5 имеет самый низкий риск.

 

Диапазон покупкистоп-лосс и цели продаж

Самая лучшая цена определяется в этой части. Диапазон вазможного свинга сигналакриптовалюты, также определен в этой части, используя диапазон покупки до моментадостижения поставленных задач. Также предложенный уровень стоп-лосса и предложенныецели для продаж определены в этой части. Указанный процент для стоп-лосса обычно  рассчитывается по самой низкой указанной цене в диапазоне покупки. В соответствии с вашейвыбранней целей, ваш риск увеличивается и ваша прибыль в той же степени увеличивается. Время и риск сигнала обычно имеет прямую связь с вашей выбранной целей.

 

Торговля одним кликом

Используя кнопку “Торговля одним кликом”, вы можете очень быстро и удобно обратиться квыбранной странице на бирже Бинанс.

 

Способ покупки сервиса и получения сигнала криптовалюты

Вы можете удобно купить сервис представления сигнала криптовалюты за биткоин и другиедесятый виды альткоинов. Также вы можете сделать ваш платеж по международнымбанковским картам такие как мастеркард и виза и за другие муждународныедействительные и также за российский рубль. Мы также поддерживаем электронныеденьги. Не забывайте пожалуйста, если делайте свой платеж за криптовалюты, добавляйтепожалуйста стоимость передачи по сети к указанной цене.

 

Этапы после покупки и использования сигнала

После оплаты, на представленной странице существует ссылку соединения в канал сигналовкриптовалюты в одном файле в разделе скачивания. Открывйте пожалуйста файл и введитеспециальную ссылку в браузер или телеграм мессенджер. Также этот файл и ссылкасоединения будут доступны в вашем личном кабинете. Если будут проблемы связайтесьпожалуйста с поддержкой.

 

Поддержка и активация системы сигнала криптовалюты

Нашим официальным способом поддержки, является использование тикетинг-системыподдержки веб-сайтаваш сервис после покупки часто автоматически активируется и ссылкаиспользования телеграм канала криптовалюты вам отправится. Если будут проблемыможете связаться с нами через раздел поддержки нашего сайта. В срочном порядке можетесвязаться с онлайн-помощей телеграм.

 

 

Особенности и характеристики крипто торговые сигналы

·        Удобная и быстрая торговля одним кликом

·        Получение самых лучших сигналов Бинанс

·        Получение сигналы  Poloniex , Bittrex и Kucoin

·        Получение сигналы биткоин и сигналы Ефириум  

·        Получение сигналы альткоинов, стейблкоинов и сигналы Tether

·        Подписаться на телеграмм канал сигнала крипто

·        Численный анализ и система анализа управления рисками сигнала криптовалюты

·        Разумная цена, наряду со специальными акцями для SignalyTrading

·        Можно купить за криптовалюту включая биткоин и более 30 видов альткоинов

·        Можно купить за российский рубль через международную платежную систему Пайер

·        Можно купить за валюты и по международным банковским картам включая виза имастеркард

·        Можно купить за электронные деньги такие какСкрилл и Перфект Мани

 

 

Дополнительные услуги торговли криптовалюты

SignalyTrading, для вас обеспечивает возможности получения аккаунтов сайта Трейдингвьюпо специальным акциям и ценам. Вы можете для покупки аккаунт Трейдингвьювключаяаккаунт “ПРО”, “ПРО плус” и премиум аккаунт Трейдингвью с 10-60 процентов обращаться кнам.

 

 

Последнее слово

Все стоящие стоит и нельзя бесплатно достигать все стоящие. Использованиепрофесиональных сигналов криптовалюты является достойней альтернативой длясервисов, которые представляют бесплатные сигналы криптовалютыБесплатный сигналкриптовалюты может бесплатно уничтожить ваши возможности или бесплатно вам вредить. Мы являемся разумным выбором одного трейдера.

 

 

 

CYPTO TRADING SIGNALS IN  SIGNALYTRADING GOLDEN AND SILVER SUBSCRIPTION  

 

WWW.BitcoinTradingSignal.Net

 

Crypto Trading Signals – Dear User, by this service, you will have a SignalyTrading Golden Subscription for 60 days in order to get the best Crypto Trading Signals.  In this service, you can use the best Crypto Signals for a very reasonable price, without the common limits in services providing Free Crypto  Trading Signals.

 

 

 

In SignalyTrading’s Golden Services, you will be given the best Crypto Signals including Bitcoin Signals, Ethereum Signals, Tether Signals and Stablecoins and also Binance Coins for Binance  Exchange, Poloniex  Exchange, Bittrex  Exchange & Kucoin Exchange. Using SignalyTrading’s Golden Services is an intelligent choice to get the most professional Binance  Exchange Signals and other CryptoCurrency Currency Exchanges with the lowest price in the world.

The Crypto Trading Signals presented in the Golden Services isn’t limited only to Binance Exchange Signals. The Golden Services cover other CryptoCurrency  Exchanges as well as Binance Signals like Kucoin Signals, Bittrex Signals and Poloniex Signals. The Golden Services aren’t limited and by using this service you will get Bitcoin Signals, Ethereum Signals, Tether Signals and Stablecoins, Binance Coin Signals and other Altcoin Signals.

 

 

The Features Of The Crypto Trading Signals 

we present our Crypto Signals in a professional Crypto Signals Telegram Channel. SignalyTrading, presents the best Crypto Signals including Binance Signals, Poloniex Signals, Bittrex Signals & Kucoin Signals via Telegram Messenger. Telegram is a worldwide software which has hundreds of millions of users around the globe. The unique features of this software have made it the best and fastest choice for the presentation of CryptoCurrency Signals. You can easily get this software from the Telegram Website and install it in your computer, mobile phone and or your tablet.

 

Unlike other services who present Crypto Trading Signals , we have done professional work on the interface of our Crypto Signals Telegram Channel. In this service you will get the best Crypto Signals in the form of a clean and friendly interface. Your eyes will face less fatigue, you will have more concentration on the signals and you can monitor the situation of a CryptoCurrency Signal in the Binance Exchange fast and easy by pushing a single button. At the moment, Crypto Signals Telegram Channel, in SignalyTrading’s Silver and Golden Services, is the best and most professional Crypto Signals Telegram Channel.

The CryptoCurrency Signals presented in the Silver and golden Services have an Crypto Signal Risk Management and Analyzation. Unlike services which present Free Crypto Trading Signals and even Non-free Services, all of the Binance Signals and Signals of other CryptoCurrency Exchanges presented in SignalyTrading’s Golden Services have been classified based on the level of risk.

 

The Number And Time Duration Of Crypto Trading Signals In Golden Services

The number of signals presented in the Golden Services, is specified in proportion with the conditions of the Market and the items mentioned in the Terms of Purchase section and/or the User’s Manual for Using Crypto Signals. Generally, the Crypto Signals Telegram presented in the Golden Services is over a few hundred Signals in a month, and this amount of Signals is gradually rising. The type of CryptoCurrency Signals presented, is short-term and/or mid-term and till now, the amount of success of the Binance Signals and Crypto Signals Telegram presented, is pretty much between 82 to 95 percent.

 

The time duration of Signals is between 1 to 40 days. With us, you will experience over 50 percent less risk. You will receive the most professional and Best Crypto Trading Signals . The usage of the best CryptoCurrency Signals in SignalyTradings professional services is the intelligent substitute for Free Crypto Trading Signals. In Free CryptoCurrency Signals, you will lose opportunities for free.

 

SignalyTrading’s Crypto Signals Telegram Channel

SignalyTrading has designed its Crypto Signals Telegram Channel professionally. You can access the information you need fast and easy. Time is important and in the trade of CryptoCurrencies, its importance grows. We have made everything faster and easier for you. Some of the Crypto Signal Telegram Channel’s features is as followed, and for more information, you can see the User’s Manual for Using CryptoCurrency Signals.

 

Market

Determines the name of the Currency pair which the Signal is presented for.

 

Exchange

Determines the name of the CryptoCurrency Exchange which the Signal is presented for. You can search and see the list of signals regarding the specified Currency Exchange with the symbol.

 

Signal Type

Determines the Signal Type. Most of the time Signals are from the Purchase Type.

 

 

The Crypto Signals Risk Level

All of the CryptoCurrency Trading Signals presented in SignalyTrading’s Silver and Golden Services have an Crypto Signals Risk Management and Analyzation. Signals with a risk of 5/5 have the highest risk and signals with a risk of 1/5 have the lowest risk. Even though Signals with a risk of 5/5 come with a greater risk, but generally, the probability of achieving the determined goals in less time is higher. Your reward is proportional with the risk you take.

 

Buy Range, Stop Loss And Sale Goals In Crypto Signals 

The best Purchase Range is determined in this section. The probable amount of Price Fluctuation within the time period for reaching the defined goals is determined by the Purchase Range. Also, you can see the suggested amount of Stop Loss and the suggested Sale Goals in this section. The announced percent in Stop Loss is usually calculated with the lowest price announced in the Purchase Range. You can use the ID Signal to refer to the Signal in the future. In proportion with the target you choose, your risk grows and with that, your profit grows the same amount. The Signal’s Time and Risk usually has a direct relationship with the chosen target.

 

Trade With One Click

By using the Trade with one click button, you can see the determined Currency Pair’s page in the Binance  Exchange, fast and easy. With this trait, you don’t need to type the address and you can check the Crypto Trading Signal’s situation and price quickly and begin to trade if you incline to do so.

 

How To Buy A Service And Receive Crypto Trading Signals 

You can easily purchase the service presenting Crypto Trading Signals through Bitcoins and many other types of Altcoins. Also, you can pay the fee by means of international bank cards, like MasterCard and Visa, and globally valid currencies. We also support Digital Money. If you didn’t have access to a Payment Gateway at the time of purchase, you can attempt purchase through other payment gateway and means.

Don’t forget to add the Network Transfer Fee to the announced sum if you are doing your purchase through CryptoCurrencies. What we receive, must be exactly equal to the announced sum in the website and at the time of the payment. The success and acceptance of your purchase depends on this

 

After Purchase Steps And Using The Crypto Signals

After the payment in the shown page, a connection link to the Crypto Signals Telegram Channel will be sent to you inside a file. Open the file and enter the special link in your internet browser or Telegram Messenger. This file and the connection link are also available and accessible in your user profile.

 

Support And Activation Of The Crypto Signal Service

Our official method for Support is using the Website Support Ticketing System. Almost always, your service automatically activates after purchase and the link to use the Crypto Trading Signals Telegram Channel is sent to you. If you faced any problems, you can be in contact with us through the Support Section of the website. Don’t forget to mention your Telegram ID and purchase data in the Ticket. Usually, we will activate your service and announce the results in a time period of 1 to 72 hours.

 

Complementary Trading Services

Another service provided by SignalyTrading, has made it possible for you to Buy TradingViewWebSite Account. The TradingView Account Purchase Price differs in different subscriptions. TradingView Website Accounts have a price of 15 to 60 dollars a month, based on their differences and facilities. The Price for One Month TradingView Premium Account is 60 dollars . As the Global provider of the best CryptoCurrency Signals, at the moment,  the SignalyTrading group has made it possible for you to get the TradingView Account Subscription with a price far lower than the official prices announced in the TradingView Website. We Provide TradingView Pro,  Pro+ And TradingView Premium Accounts with  10 to over 70 percent Discount.

 

TradingView Website Price

 

 

 

 

SignalyTrading Price

 

 

Last Word

Every precious thing has its price and nothing precious can be achieved for free. As the global provider of the Best Crypto Trading Signals, SignalyTrading provides you with the most professional CryptoCurrency Signals with the best price. Using our professional Services and Signals is a suitable substitute for services presenting Free Crypto Signals. Crypto Signals Free can destroy your opportunities or cause you financial loss for free. We are the intelligent choice of CryptoCurrency Traders.

Dear User, please pay attention that purchasing from us and using the CryptoCurrency Signals, means you have read and accepted the User’s Manual for Using Crypto Signals and the Terms of Purchase.

 

 

WWW.BitcoinTradingSignal.Net

 

SignalyTrading

 

THE GLOBAL PROVIDER OF THE BEST CRYPTO TRADING SIGNALS WITH THE BEST PRICE IN THE WORLD AND A PROFESSIONAL CRYPTOCURRENCY SIGNAL TELEGRAM CHANNEL, WITH THE ABILITY OF RISK MANAGEMENT AND TRADE WITH ONE CLICK.

 

 

 

 

 

سیگنالی تریدینگ و اشتراک طلایی  و نقره ای سیگنال ارز دیجیتال

  در این سرویسها شما می توانید با قیمتی بسیار مناسب از بهترین سیگنالهای ارز دیجیتال، بدون محدودیتهای متداول در سرویسهای ارائه دهنده سیگنال رایگان ارز دیجیتال استفاده نمایید.

 

مشخصات و ویژگیهای سرویس  سیگنال ارز دیجیتال

·        ترید آسان و سریع با یک کلیک

·        دریافت بهترین سیگنالهای بایننس

·        دریافت سیگنال کوکوین، بیترکس و پولونیکس

·        دریافت سیگنال  بیت کوین  و  سیگنال  اتریوم

·        دریافت سیگنال آلت کوینها، استیبل کوینها و سیگنال تتر

·        عضویت در کانال سیگنال ارز دیجیتال در پیام رسان تلگرام

·        تحلیل عددی و سیستم تحلیل مدیریت ریسک سیگنال ارز دیجیتال

·        قیمت منصفانه و مناسب همراه با تخفیف های ویژه سیگنالی تریدینگ

·        قابل خرید با ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و بیش از 30 نوع آلت کوین

·        قابل خرید با روبل روسیه از طریق درگاه پرداخت بین المللی payeer

·        قابل خرید با ارزها و کارتهای بانکی بین المللی از جمله مستر و ویزا کارت

·        قابل خرید با پول های الکترونیکی  مانند اسکریل و پرفکت مانی   و …

 

سیگنالها و صرافیها و تحت پوشش

در اشتراک طلایی بهترین سیگنالهای صرافی بایننس به عنوان سرویس اصلی ارائه میگردد. در این سرویس سیگنال صرافی کوکوین، بیترکس و پولونیکس به عنوان سرویس فرعی ارائه میگردند. در این سرویس علاوه بر سیگنال بیت کوینو سیگنال اتریوم سیگنال سایر آلت کوینها ، و استیبل کوینها مانند تتر نیز ارائه میشود.

در اشتراک نقره ای فقط سیگنال صرافی بایننس بصورت محدود ارائه میگردد. سیگنالهای ارائه شده فقط شامل سیگنال بیت کوین و سیگنال اتریوم خواهد بود. در این سرویس سیگنال استیبل کوینها و سیگنال تتر و سیگنال سایر آلت کوینها مانند بایننس کوین ارائه نمیگردد. سرویس طلایی سیگنالهای ارز دیجیتال فاقد این محدودیت میباشند.

 

تعداد و مدت زمان سیگنالهای ارز دیجیتال در سرویسهای طلایی

تعداد سیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده در سرویسهای طلایی، متناسب با وضعیت بازار میباشد. بطور کلی در حال حاضرسیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده در سرویسهای طلایی  بیش از چند صد عدد سیگنال در ماه میباشد. این تعداد سیگنال بمرور نیز در حال افزایش میباشد، که در مقایسه با سرویس سیگنال رایگان ارز دیجیتال و یا سرویس نقره ای بسیار  بیشتر است.

 

نوع سیگنال ارز دیجیتال ارائه شده، بصورت کوتاه مدت و یا میان مدت است و میزان موفقیت سیگنالهای بایننس و سیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده تاکنون حدودا” بین 82 تا 95 درصد میباشد.

دوره زمانی سیگنالها بین 1 تا 40 روز است. با ما شما بیش از 50 درصد ریسک کمتری را تجربه خواهید نمود. شما حرفه ای ترین و بهترین سیگنالهای ارز دیجیتال تلگرام را دریافت خواهید کرد.

 

ویژگیهای کانال سیگنال ارز دیجیتال

بر خلاف سایر سرویسهای ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال ، ما بر روی اینترفیس کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال خود، بصورت حرفه ای کار کرده ایم. شما در این سرویس، بهترین سیگنالهای ارز دیجیتال را در قالب یک اینترفیس تمیز و دوستانه دریافت مینمایید. چشم شما کمتر خسته میشود. تمرکز شما بر روی سیگنالها بیشتر خواهد بود. بسرعت و راحتی  با فشردن یک دکمه میتوانید وضعیت یک سیگنال ارز دیجیتال را در صرافی مانند بایننس بررسی نمایید. در حال حاضر کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال، در سرویسهای نقره ای و طلایی سیگنالی تریدینگ، حرفه ای ترین و بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام میباشد.

 

سطح ریسک سیگنال ارز دیجیتال

کلیه سیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده، دارای سیستم مدیریت و تحلیل ریسک میباشند. برخلاف سرویسهای ارائه دهنده سیگنال رایگان ارز دیجیتال و حتی سرویسهای غیر رایگان، همه سیگنالهای بایننس و سیگنال سایر صرافیهای ارز دیجیتال ارائه شده در سیگنالی تریدینگ از نظر میزان ریسک طبقه بندی شده اند. سیگنال با ریسک 5/5  دارای بالاترین ریسک و سیگنال با ریسک 1/5 کمترین ریسک را دارد.

 

محدوده خرید، توقف ضرر و اهداف فروش

بهترین قیمت در این قسمت مشخص میگردد. میزان نوسان احتمالی قیمت سیگنال ارز دیجیتال  تا زمان رسیدن به اهداف تعیین شده از طریق محدوده خرید نیز در این قسمت مشخص شده است. همچنین میزان پیشنهادی توقف ضرر و اهداف پیشنهادی، برای فروش در این قسمت مشخص شده اند.درصد اعلام شده در توقف ضرر معمولا از پایین ترین قیمت (کف قیمت) اعلام شده در محدوده خرید محاسبه میگردد.

متناسب با تارگتی که انتخاب می کنید ریسک شما افزایش و سود شما هم به همان میزان افزایش می یابد. مدت و ریسک سیگنال معمولا” رابطه مستقیم با تارگت انتخاب شده دارد.

 

ترید با یک کلیک

با استفاده از دکمه ترید با یک کلیک، شما میتوانید خیلی سریع و راحت به صفحه جفت ارز مشخص شده در صرافی بایننس مراجعه نمایید.

 

نحوه خرید سرویس و دریافت سیگنال ارز دیجیتال

شما میتوانید براحتی سرویس ارائه سیگنال ارز دیجیتال را از طریق بیت کوین و دهها نوع آلت کوین دیگر خرید نمایید.همچنین می توانید از طریق کارتهای بانکی بین اللملی مانند مستر کارت و ویزا کارت و ارزهای معتبر جهانی و همچنینروبل روسیه پرداخت خود را انجام دهید. ما همچنین از پولهای الکترونیکی نیز پشتیبانی می نماییم. فراموش نفرمایید که در صورتیکه با ارزهای دیجیتال خرید خود را انجام میدهید فی انتقال شبکه را به مبلغ اعلام شده بیفزاید.

 

.

مراحل پس از خرید و استفاده از سیگنال ارز دیجیتال

پس از پرداخت در صفحه نمایش داده شده لینک اتصال به کانال سیگنالهای ارز دیجیتال در داخل یک فایل در بخش دانلودها وجود دارد. فایل را باز کرده و لینک مخصوص را در داخل مرورگر اینترنتی خود و یا پیامرسان تلگرام وارد نمایید. همچنین این فایل و لینک اتصال در پروفایل کاربری شما قابل دسترس میباشد. در صورتیکه مشکلی داشتید میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

پشتیبانی و فعال سازی سرویس سیگنال  ارز دیجیتال

روش رسمی ما جهت پشتیبانی، استفاده از سیستم تیکتینگ پشتیبانی سایت میباشد. سرویس شما پس از خرید در بیشتر مواقع بصورت خودکار فعال میگردد و لینک استفاده ار کانال تلگرام سیگنالهای ارز دیجیتال برای شما ارسال میشود. در صورتیکه به مشکلی برخوردید میتوانید از طریق بخش پشتیبانی سایت با ما در تماس باشید. در مواقع خیلی ضروری میتوانید با پشتیبان آنلاین تلگرامی در ارتباط باشید.

 

سرویسهای مکمل ترید ارز دیجیتال

سیگنالی تریدینگ،  این امکان را فراهم آورده است تا شما اکانتهای سایت تریدینگ ویو را  با تخفیفها و قیمتهای ویژه دریافت نمایید. شما میتوانید جهت خرید اکانت تریدینگ ویو، شامل اکانت های پرو، پرو پلاس و اکانت پرمیوم تریدینگ ویو ، با10 تا بیش از 60 درصد تخفیف از طریق ما اقدام نمایید.

 

 

درباره سیگنالی تریدینگ

سیگنالی تریدینگ، استارت آپی نو و مجموعه ای جوان از متخصصین صنعت بلاکچین میباشد. سیگنالی تریدینگ را میتوان یکی از بهترین ارائه دهندگان جهانی سیگنال ترید ارز دیجیتال و سرویسهای وابسته با قیمت منصفانه دانست.مجموعه سیگنالی تریدینگ دارای سایتها، کانالها و گروههای متعدد میباشد. تیم سیگنالی تریدینگ همواره در حال توسعه این سایت و سایر سایتها، سرویسها، روشها و خدمات خود میباشد.

 

WWW.SIGNALYTRADING.COM

https://www.bitcointradingsignal.net/shop/

 

سخن آخر

هر چیز با ارزشی قیمتی دارد و هچ چیز با ارزشی رایگان بدست نمی آید. استفاده از سیگنالهای حرفه ای ارز دیجیتالجایگزین مناسبی برای سرویسهای ارائه دهنده سیگنال رایگان ارز دیجیتال میباشد. سیگنال رایگان ارز دیجیتالمیتواند به رایگان فرصتهای شما را از بین ببرد و یا رایگان شما را متضرر نماید. ما انتخاب هوشمندانه یک تریدر هستیم.

 

سیگنالی تریدینگ

ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال شامل سیگنال بیت کوین ، سیگنال اتریوم ، سیگنال تتر، سیگنال بایننس  در کانال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۴:۰۷
milad gh
سه شنبه, ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۵۳ ب.ظ

راهنمای جامع سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده

بررسی ها نشان میدهد طی 3 سال گذشته بازار و شاخص بورس تهران، با بازدهی 500  درصدی توانسته است از بازار های موازی سبقت گرفته و در صدر جدول بازدهی ها و بالاتر از طلا، دلار، مسکن قرار بگیرد.

در این مقاله سعی داریم تا شما را با بازار بورس به زبانی ساده آشنا کنیم تا شاید شما هم اگرعلاقه مند باشید در این بازار فعالیت و کسب سود کنید. با ما همراه باشید.

اکثر افرادی که دنبال فعالیت در بورس هستند افرادی با قدرت ریسک پذیری متوسط به بالا و به دنبال به کار گرفتن سرمایه های خود در بازار و کار هستند اما به درستی اطلاع ندارن نقطه شروع  سرمایه گذاری در بورس کجاست؟ نحوه دریافت کد بورسی و ثبت نام در بورس به چه شکل است؟ آموزش بورس چگونه است؟ صندوق سرمایه گذاری و تفاوت آن با سبدگردانی چیست؟ و سوالاتی از این دسته که در این مطلب به آنها پاسخ خواهیم داد.

 

ما در مجموع شروع فعالیت در بورس را به افراد زیر پیشنهاد میکنیم:

 

1) به دنبال پیشرفت و کار کردن با سرمایه خود هستند.

2) افرادی که به دنبال سرمایه گذاری و کسب سود در یه چرخه سازنده هستند.

3) افرادی که قدرت ریسک پذیری متوسط و رو به بالا دارند.

 

و به این افراد پیشنهاد میکنیم در بورس سرمایه گذاری نکنند:


1) افرادی که انگیزه کافی برای معامله کردن ندارند.

2) افرادی که نمیتوانند بیشتر از روزی 2 ساعت برای معاملات خود در بورس زمان بگذارند.

3) افرادی که قدرت ریسک پذیری ندارند و به قرار دادن پول هایشان در بانک و سود کم آن راضیند.
 

اگر جزو دسته اول هستید و تمایل به سرمایه گذری در بورس دارید فرآیند ورود به بازار بورس در دو گام خلاصه میشود:


1) ثبت نام اینترنتی کدبورسی در کارگزاری های بورس ایران ثبت نام کد بورسی

2) آموزش معامله در بورس و  یادگیری روش های معاملاتی

3) آموزش تحلیل بورس تحلیل بنیادی

 

حال به توضیح این سه گام میپردازیم:


دریافت کد بورسی

 ثبت نام شما در بورس بعد از ارائه مدارک شناسایی شما و ثبت نام اینترنتی (در حدود 5  دقیقه) و بعد از آن احراز هویت شما در دفاتر شعب کارگزاری های بورس ایران(مثل آگاه، مفید و ...) و یا در شعب دفاتر پیشخوان دولت انجام خواهد میشود که آدرس این دفاتر در پایان ثبت نام اینترنتی (آنلاین) برای شما ارسال میشود.

بعد از احراز هویت نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی آنلاین برای شما پیامک میشود و شما از این لحظه میتوانید فعالیت خود را در بورس شروع کنید.آشنایی با بازار بورس:

به طور خلاصه در بازار بورس اوراق بهادار همانند هر بازار دیگری یک سمت خریدار وجود دارد و سمت دیگر فروشنده  (عرضه و تقاضا). اما چیزی که شما خرید و فروش میکنید به صورت فیزیکی و قابل لمس نیست و به بیان دیگر شما سهام شرکت ها و کارخانه جات را خرید و فروش میکنید.

 

شما در واقع سهام شرکتی یا کارخانه ای را خریداری میکنید که در حال تولید یا فروش محصولی و یا خدمتی است (مثلاً شرکت ایران خودرو، انواع ماشین های سواری و قطعات آن ها را تولید و به فروش میرساند). حال شما با خریدن سهام شرکت ایران خودرو، در سودی که این شرکت از فروش محصولات خود کسب میکند، شریک خواهید بود.

به این نکته نیز باید توجه داشت که شما به طور مستقیم نمیتوانید سهام شرکت ها را از خود شرکت ها خریداری کنید و طبق قانون باید این کار را از طریق شرکت های کارگزاری دارای مجوز سازمان بورس وزارت اقتصاد انجام دهید. کافی است مقداری جست و جو کنید تا بهترین کارگزاری را برای انجام معاملات خود انتخاب کنید.

 

توجه کنید کسب سود در بازار بورس از دو طریق امکان پذیر است:

 

            ·        سود حاصل از نوسان قیمتی سهم (عنوان مثال سهمی را 200 تومان خریداری میکنید و هفته بعد 220 تومان آن را میفروشید و 10 درصد در عمل سود کرده اید)

            ·        سود حاصل از هر سهم در مجمع (عملاً در سودی که شرکت در طول یک سال ساخته است شما نیز شریک هستید. که این سود به حساب بانکی شما واریز خواهد شد)

 

 

انواع روش های سرمایه گذاری در بورس

روش های سرمایه گذاری در بورس به دو شکل مستقیم (دریافت کد بورسی) و غیر مستقیم (خرید واحد صندوق های سرمایه گذاری) است.

روش مستقیم برای افرادی پیشنهاد میشود که زمان کافی برای انجام معاملات توسط خودشان را دارند. این افراد با دریافت کد بورسی به عنوان اولین قدم برای خرید سهام و پس از کسب اطلاعات و دانش کافی میتوانند به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

اما روش غیر مستقیم به افرادی پیشنهاد میشود که زمان لازم برای انجام معاملات توسط خودشان را ندارند و تمایل دارند در صندوق ها سرمایه گذاری کنند و در عمل معاملات خود را به شرکت های کارگزاری و صندوق ها تحت نظر آنها بسپارند.

این افراد همچنین میتوانند از خدمات مدیریت سرمایه یا سبدگردانی که توسط کارگزاری های دارای مجوز از سازمان بورس انجام میشود اقدام به سرمایه گذاری در بورس نمایند.

هر دو روش قانونی و تحت نظارت سازمان بورس بوده  وپس از احراز هویت افراد سرمایه گذار انجام خواهد شد.

 

آموزش بورس

برای موفقیت در بازار بورس همانند هر کسب و کار دیگری باید دانش و تجربه کافی را داشته باشید. برای یادگیری بورس لازم است تا در روزهای اول مطالعات زیادی در این زمینه داشته باشید. پیشنهاد میکنیم کتاب آموزش بورس در 20 دقیقه را بخوانید.

در کنار آموزش بورس باید از اخبار صنایع مختلف مطلع باشید. همچنین اطلاعیه های شرکت ها در رابطه با فروش و صورت ها مالی با خبر باشید و آنها را دنبال و تحلیل کنید.

به صورت خلاصه آموزش بورس، تحلیل بنیادی سهم (آمار میزان فروش، صورت های مالی و...) به همراه تحلیل تکنیکال نمودار و روند قیمتی سهام هر شرکت در کنار هم به شما این پیام را میدهد که سهام این شرکت ارزنده است یا خیر؟ کدام سهام را بخرید و کدام سهام را بفروشید؟

 

فرآیند یادگیری بورس چگونه است و چقدر زمان احتیاج دارد؟

آموزش بورس نقش مهمی در موفقیت شما در بورس دارد. پیشنهاد میکنیم با مطالبی که در وب به صورت رایگان وجود دارد شروع کنید و در ادامه میتوانید در دوره های پیشرفته تر بورسی شرکت کنید. شما بعد از 1 الی 3 ماه (با توجه به زمانی که روزانه صرف آموزش بورس کرده اید)، باید مفاهیم و کلیات را فرا بگیرید و توانایی معامله کردن خواهید داشت.

 

مزایای سرمایه گذاری در بورس:

1- برای سرمایه گذاری در بورس نیاز به سرمایه ی زیادی نیست (حداقل خرید سهام در سیستمهای معاملات آنلاین 102 هزارتومان است)

2-  سرمایه ی شما به راحتی قابل نقد شدن است (به آسانی می توانید سهام خود را بفروشید و کارگزار 2 روز بعد مبلغ حاصل از فروش سهام را به حساب شما واریز می کند)

3-  فرق نمی کند کجای دنیا باشید فقط کافیست با یک کامپیوتر و یا موبایل به اینترنت وصل شوید و معاملاتتان را از طریق پلتفرمهای متنوع انجام دهید.

4- اگر سهام درستی را انتخاب کرده باشید می تواند برای شما منابع مالی خوبی را ایجاد کند و سود خوبی کنید.


حداقل سن برای دریافت کدبورسی و کد آنلاین بورسی چقدر است؟

برای دریافت کد بورسی محدودیت سنی وجود ندارد. و هر فردی که شناسنامه دارد میتواند کد بورسی دریافت کند. اما اگر بخواهید به صورت آنلاین معامله کنید (کد بورسی آنلاین داشته باشید) باید حداقل 18 ساله باشید.


برای ورود به بورس نیاز به مدرک هست؟

خیر در حال حاضر برای ثبت نام در بورس نیازی به مدرکی ندارید.

 

کدام سهام بورس خوب است؟

در بورس سهام خوب و بد نداریم. (ممکن است شرکت خوب و بد داشته باشیم) اما مهم این است در قیمت های مناسب خریداری کنید و در مواقع رشد، با رعایت حد ضرر و حد سود معاملات خود را ببندید.

 

راز موفقیت در بورس چیست؟

راز موفقیت در بورس دانش و آگاهی شما، داشتن استراتژی معاملاتی مناسب، داشتن زمان بندی مناسب برای خرید و فروش سهام، انتخاب سهام مناسب با توجه به ریسک پذیری شما و در نهایت اخبار، اطلاعات و تحلیل های شماست که نتیجه اش پیش بینی شما از قیمت سهام خواهد بود و منجر به موفقیت و یا عدم موفیت شما در این بازار میشود.

سود بورس چقدر است؟
 

سود در بورس ثابت نیست! ممکن است روزی 10 درصد سود یا ضرر کنید ولی میتوانید به طور ماهیانه سود خود را محاسبه کنید. به طور میانگین باید دو برابر بانک سود کنید تا ارزش انرژی و زمانی که گذاشته اید را داشته باشد!

 

تحلیل بنیادی چیست و چه کاربردی دارد؟

       ·        گردآوری داده های مربوط به بنیادهای اقتصادی و عوامل موثر بر چشم انداز صنعت و شرکت

       ·        بررسی و تفسیر اطلاعات و آگاهی های موجود

       ·        طراحی الگو و ساختار آن

       ·        تعیین روابط بین متغیر های الگو

       ·        تعیین اهمیت متغیر های الگو

       ·        تعیین ارزش آینده

       ·        مقایسه ارزش ذاتی با قیمت جاری

که درباره هر شرکت و سهم آن میتوانید از طریق تحلیل بنیادی پیش بینی کنید که یک سهم ارزنده هست یا خیر؟

 

عرضه اولیه سهام در بورس چیست؟

 

عرضه اولیه سهام در بازار بورس همیشه یکی از مواردی بوده که برای سرمایه گذاران تازه وارد جذابیت داشته است. به زبان ساده عرضه اولیه یعنی انتشار اوراق بهادار شرکتی که در بورس به تازگی پذیرش شده است. عرضه اولیه سهام شرکت ها در بورس به این دلیل که در بیشتر مواقع برای سرمایه گذاران سود آور بوده، همیشه طرفداران خاص خودش را دارد.

برای خرید عرضه اولیه نیز باید ابتدا کد بورسی دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر درباره عرضه اولیه: عرضه اولیه

 

 

جمع بندی و چند توصیه خیلی مهم


در نهایت این که اگر تصمیم دارید در بورس موفق باشید و کسب سود کنید حتماً آموزش ببینید، در دوره های آموزشی شرکت کنید و سعی کنید با ایجاد ارتباطات مناسب و دنبال کردن اخبار شرکت ها سود بیشتری در این بازار کسب کنید.

از مشاوره گرفتن از افراد غیر متخصص و غیر قابل اعتماد خودداری کنید و با تکیه بر دانش و اطلاعات خود شروع به معامله در بازار بورس کنید. و حتماً از شرکت های دارای مجوز مشاوره سرمایه گذاری برای خرید و فروش ها مشورت بگیرید (تا زمانی که خودتان تحلیل گر بشوید)

همیشه به یاد داشته باشید که بازار بورس بازاری سود ده برای افراد صبور و بازاری زیان ده برای افراد عجول و هیجانی است.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۵:۵۳
milad gh
دوشنبه, ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۲۰ ب.ظ

لذت چاپ آنلاین عکس با اینستا چاپ

 

: در حال حاضر، چاپ عکس بیشتر از گذشته ارزش پیدا کرده اند. زیرا عکس‌ها و فیلم‌ها در حافظه گوشی‌های موبایل ذخیره می‌شوند. در نتیجه، هر لحظه ممکن است که از بین بروند. علاوه بر آن، طبق عقیده اکثریت مردم تصاویر دیجیتالی به هیچ عنوان نمی توانند جای عکس و قاب عکس‌های ماندگاری را بگیرند. به همین منظور امروزه بیشتر از تصاویر چاپی برای ثبت و ماندگار کردن لحظات استفاده می‌شود.

سرویس اینستا چاپ یک سرویس چاپ آنلاین عکس است. در این صورت با استفاده از این سرویس شما می‌توانید تصاویر موبایل ، رایانه و شیکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام خود را روی انواع کاغذهای چاپ و در قاب عکس‌های متنوع، چاپ کنید. همچنین با استفاده از این سرویس چاپ عکس، می‌توانید عکس‌های خود را برای همیشه ماندگار کنید. خدمات اینستا چاپ هم از طریق وب سایت و هم از طریق اپلیکشن‌های موبایل در اختیار عموم مردم قرار دارد.
در این مقاله می‌توانید با امکانات اپلیکشن‌های موبایل اینستا چاپ آشنا شوید و به صورتی راحت تری به آن دسترسی پیدا کنید.

اپلیکشن‌های موبایل اینستا چاپ
اینستا چاپ برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS اپلیکشن منتشر کرده است و در هر دوی این سیستم عامل‌ها، طراحی متناسبی را ارائه کرده است که دارای عملکرد‌های بسیار مطلوبی هستند. در نتیجه، شما می‌توانید به سادگی با اپلیکشن اینستا چاپ کار کنید. خدمات این اپلیکشن به خوبی از یکدیگر تفکیک داده شده اند و در کنار طراحی مناسب این اپلیکشن برای رابط کاربری، دسترسی به آن آسان تر است و در کمترین زمان می‌توانید به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید.

همانطور که گفته شد، اپلیکیشن اینستا چاپ خدماتی را برای چاپ عکس و ماندگار کردن لحظات در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد. این خدمات عبارتند از:چاپ عکس، چاپ عکس روی قاب‌های متنوع، چاپ عکس روی پوستر، تقویم، ریسه، چارچوب و گیره‌های چوبی. تمامی این خدمات در اپلیکشن اینستا چاپ ارائه شده اند و می‌توانید تصاویری که به این شیوه‌ها چاپ می‌شوند را تا مدتی طولانی 90 سال نگهداری کنید. همچنین می‌توانید از آنها در زیباتر کردن دکور خانه خود استفاده کنید. تنوع محصولات در کنار قیمت‌های مناسبی که ارائه می‌دهد، از مزایای مهم این سرویس چاپ عکس آنلاین به شمار می‌رود.

علاوه بر آن، اینستا چاپ محصولات و خدمات خود را به صورت مناسبتی نیز ارائه می‌دهد. برای مناسبت‌هایی مانند روز مادر، روز پدر، روز معلم، روز تولد و.. در اپلیکشن خدماتی ارائه شده است که کار شما را آسان تر می‌کند. اینستا چاپ برای این مناسبت‌ها بسته‌های ویژه ای در نظر می‌گیرد که می‌توانید قبل از اینکه آنها را سفارش دهید، بسته بندی و کادوپیچی آنها را نیز از سرویس اینستا بخواهید. در این صورت پرسنل این اپلیکشن به شیوه ای جذاب و زیبا بسته مورد نظرتان را کادو پیچی کرده و ارسال می‌کنند.
زمانی که در اپلیکشن سفارشی را ثبت می‌کنید، گزینه‌هایی به منظور ویرایش کردن تصویر به فرم دلخواهتان در اختیارتان قرار می‌گیرد. در این صورت می‌توانید، تصاویر را در جهت‌های مختلف بچرخانید، برش بزنید و یا آنها را از یک قسمتی قطع کنید.

در اینستا چاپ می‌توان به دو روش تصاویر را بارگزاری کرد. شما هم می‌توانید از گالری گوشی و هم از تصاویر اینستاگرامی، تصویر مورد نظر خود را بارگزاری کنید. از مزیت‌های جذاب این اپلیکشن آپلود مستقیم تصاویر از اینستاگرام است. شما می‌توانید در اپلیکیشن به حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید و از تصاویری که در تایم لاین صفحه شما موجود است، تصاویر دلخواه خود را برای چاپ انتخاب کنید.
همچنین برای هرکدام از دسته بندی‌ها، پیش نمایشی از محصول نهایی را قرار داده است که در نتیجه، با استفاده از این قابلیت می‌توانید محصول نهایی که تحویل می‌گیرید را مشاهده کنید. پیش نمایش‌هایی که برای محصولات نشان داده می‌شوند، توسط عکاسان حرفه ای در زاویه‌های مختلف تهیه شده و به ثبت رسیده اند.

اینستا چاپ مجموعه ای پر توان و با انگیزه را در پشت خودش دارد که تمامی پرسنل این مجموعه برای افزایش فروش و توسعه کسب و کار تلاش می‌کنند.مجموعه اینستا چاپ در تلاش است تا تجهیزات چاپ عکس‌ها را با استانداردهای روز دنیا تطابق دهد که در نتیجه آن، عکس‌های سفارشی با بهترین کیفیت چاپ شوند. علاوه بر آن، اینستا چاپ محصولات متنوعی را ارائه می‌دهد و درباره قیمت چاپ عکس باید بگویم که دارای قیمت‌های مناسبی نسبت به محصولات هم رده هستند. همچنین ارائه بسته‌های مناسبتی این مجموعه باعث تمایز این سرویس با سایر سرویس‌های ارائه دهنده چاپ عکس شده است.
اپلیکشن اینستا چاپ هم اکنون در مارکت اندروید و اپ استور برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل دسترسی است که می‌توانید آن را دانلود کرده و از خدمات متنوع آن بهره ببرید.

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۵:۲۰
milad gh