Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

مشخصات بلاگ

The purpose of the review and the introduction of the world's best and most profitable sites.
These sites are monitored by our team every day. We are here to introduce monetized sites through digital currencies in the world

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

چهارشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۰۵:۰۹ ب.ظ

طراحی معماری

 طراحی معماری،دکوراسیون داخلی منزل،نظارت،اجرا،طراحی دکوراسیون منزل،اجرای نما ،طراحی نما ،گروه معماری معمارخان 

 www.memarkhan.com

گروه معماری و ساختمانی معمارخان ؛ با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری ، با سابقه اجرای پروژه های بزرگ و در سطح ملی و همچنین بهره گیری از نیروی فنی و اجرایی متخصص در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه ساختمان سازی و آشنایی با نرم افزارهای روز دنیای معماری در حوزه شبیه سازی فضای معماری، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی پروژه های مختلف ساختمانی آماده ارائه خدمت در حوزه های طراحی و شبیه سازی معماری ، نظارت بر اجرا ، اجرا و پیمانکاری پروژه های ساختمانی در سطوح کوچک و بزرگ می باشد.

در سابقه ما طراحی و نظارت بیش از ۱۰۰ پروژه در زمینه های طراحی ساختمان های مسکونی ویلایی و آپارتمانی ، نمای مدرن ، نئوکلاسیک ، آجری و سیمانی ، مطب دندانپزشکی ، دفاتر اداری ،فروشگاه ، غرفه نمایشگاهی ، رستوران ، مغازه تجاری و … و همچنین پیمانکار برتر پروژه های ایستگاه مترو شهرآفتاب، ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) ، نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و … به چشم میخورد .
هدف ما در وهله اول ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت کارفرما و همچنین ایجاد فضایی دلنشین و زیبا با اجرایی بدون نقص می باشد.

گروه معماری و ساختمانی معمارخان، Memarkhan از سال ۱۳۹۴ با مدیریت آرش سرخاره و حیدر خوانساری، با هدف استفاده توأم از هنر معماری و دانش تخصصی اجرای ساختمان و به عبارت دیگر محقق نمودن تعامل هنر معماری و ساخت فعالیت خود را آغاز نموده است.
اولویت این مشاور استفاده از نیروهای با انگیزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه های عمرانی و معماری است. زمینه فعالیت گروه معماری و ساختمانی معمارخان طراحی، نظارت و اجرا و مشارکت در ساخت می باشد.
معمارخان با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه ای با متخصصین، اساتید دانشگاه، صنعت و تکنولوژی های نوین، می تواند با یک مدیریت حرفه ای در مدت زمان مناسب فعالیت های اجرایی در حوزه معماری و سازه را مدیریت نموده و به سرانجام برساند. امید است که بتوان از متخصصان هرچه بیشتر در امور سازندگی کشور استفاده نمود.

 

 

 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۸ ، ۱۷:۰۹
milad gh
دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۰۲:۳۶ ب.ظ

دانلود آهنگ جدید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۸ ، ۱۴:۳۶
milad gh